Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munka után mennyire vagytok...

Munka után mennyire vagytok fáradtak?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap végén olyan vagyok néha mint akit agyonütöttek, arra van csak energiám, hogy nézzek ki a fejemből pedig nem fizikai munkát végzek. Ez normális, mással is így van? Mi lehet az oka?

jan. 12. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Akkor figyu. 60 eves vagyok, egy malomban zsakokat pakolok 12 oras valtott nappal-ejjelben. Nappali munka utan hazamegyek este 6-kor, vacsi, 3 tacsko megsetaltasa, majd javitas otthon, amit az asszonny elrontott napkozben. Aztan furdes, TV, jatek a kutyakkal es alvas. Es semmi bajom. Szabadnapokon fozes a parommal, kicsi lazitas, majd alvas delutan, es go ejjelbe este 6-kor. Tudnad ezt csinalni?
jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
77%
Szellemileg eléggé, fizikailag viszont alig várom, hogy húzhassak edzeni. Amikor műszakos fizikai munkát végeztem, fordítva volt.
jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha hazavánszorogni is kihívás. Otthon nem is győzöm a feladataimat, úszik minden. Nem normális, de mással is megtörténik. Az oka nekem kérdőjel. A legtöbben ezt sima lustaságnak tekintik, ezzel is tudják fényezni magukat, hogy ők mennyivel ügyesebbek, szorgosabbak, értékesebbek. Én inkább valami betegséget sejtek mögötte.
jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, hogy ez nem normális és valami nincs rendben.
jan. 14. 01:12
 5/5 Metionin ***** válasza:
Lehet nem ártana egy kivizsgálás, vitaminhiány, vashiány okozhat ilyet.
jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!