Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napról napra fáradtabb gyengéb...

Napról napra fáradtabb gyengébb vagyok, kicsinál a munka és a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen olyan dolgokkal vádolnak sokszor, ami nem is igaz és a legrosszabb, hogy nem is lehet szembe szállni a főnökkel mert valószínűleg nincs ki az összes kereke. A munkatársak is elvontnak tűnnek így nincs is nagyon kedvem hozzájuk. Más lehetőség pedig nincs jelenleg.

A párommal pedig közösen neveljük az ő gyerekét. Egyre csak nagyobbak az igények, hogy én is szálljak be a gyerek költségeibe, nyíltan igaz nem mondja, de tesz megjegyzéseket. Nem iphone-t vagy ilyesmit akar, viszont a sok apróságból összejön. Nem sok a fizetésem, de már ott tartok, hogy még egy ruhát sem tudok venni magamnak. Kicsit fárasztó ez nekem, nem tudom milyen gyereket nevelni, pláne úgy,hogy nem a sajátom. Ezért a párom sokszor nemtetszését fejezi ki felém, célozgat, hogy nincs ez nincs az a gyereknek. Holott még magamra sem vettem semmit.


2021. jún. 7. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A munkahely jobbára ezt teszi az emberrel. Nem véletlen, hogy ennyi az idegroncs nyugdíjas.

A párkapcsolat meg dettó. Egy elenyésző kisebbség jól jár vele, a többségnek viszont csak az idegbaj és a lelki sérülések jutnak.

2021. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változtass! Nem tűnsz így boldognak.
2021. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jobb melót váltani.


Sőt párkapcsolatot is, ha úgy alakul

2021. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos hogy nem tartanám el más gyerekét! A párod a gyereke apját kéne ezzel faggatni nem téged!
2021. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pàrod költsön rà végülis az ő gyereke.
2021. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!