Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok rendesen aludni úgy...

Nem tudok rendesen aludni úgy hogy se kávét se energiaitalt se alkoholt egyáltalán nem iszok napközben. Más hogy tud ezek mellett is jól aludni?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen alszok el, jobb esetben is kell 1 óra hossza, és éjszaka is megébredek párszor. Nem iszok semennyi koffeint, nem értem mi pörget fel akkor ennyire..

febr. 8. 12:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kezdönek 0,25 annak is a fele.
febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szia! Na javult a helyzeted? Én már egy hónapja hasonlóval küzdök és kezdem elveszíteni a reményt… Ha valami segített azt le tudnád írni? Előre is köszönöm!
febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia! Elkezdtem a glicint szedni, sajnos ugyanúgy megebredek hajnalban és órákig ébren vagyok. Napközben érzem az álmosságot, mindig mondom hogy na most tuti bedőlök este az ágyba és alszom egy jót de nem. Teljesen kétségbe vagyok esve...
febr. 21. 07:51
 14/16 Metionin ***** válasza:
13. Ugyanez nálam is :/
febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
12-es vagyok. Remélhetőleg mostmár javulni fog a helyzetünk. Én most gyógynövényekkel próbálkozom és azt tudom mondani, hogy valamennyire azért segítenek.
febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is elég pocsékul aludtam, egyedül egy nagy ágyban, rendszeresen tapasztaltam, hogy alvás közben az izmaim megfeszülnek, fáradtan, kimerülten ébredtem. Aztán belefutottam ebbe: [link]

Először nevetten az ötleten, aztán utánaolvastam, és megrendeltem. Egy hónapja használom, azóta szépen ellazulva végigalszom az éjszakát.

Ha egyedül alszol, próbáld meg: hozzá lehet támaszkodni, átölelni, rátenni a térded oldalfekvésnél, megtámaszt alvás közben. Álomfogó mintával kértem, lehet, hogy az is közrejátszik, de ebben én nem nagyon hiszek. Az viszont tagadhatatlan, hogy azóta jól alszom, pihenten ébredek.

ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!