Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Böjtölés alatt miért fáj a fejem?

Böjtölés alatt miért fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Ez lenne a 2.napom a böjtben, de akárhányszor elkezdem ahogy elkezd csökkenni a vércukorszintem azzal arányosan erősödik a fejfájásom is.

Böjtöltem már és akkor nem emlékszem,hogy szenvedtem volna ilyesmivel.

Mitől lehet ez?

Cukor nincs a vizeletben,elméletileg nem vagyok cukros.


febr. 27. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Méreganyagok távozása miatt.


3. napon már jobb lesz.

febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert nem eszel. És hiába nem vagy cukros a koplalástól simán leeshet a cukrod, fájhat a fejed, szédülhetsz és el is ájulhatsz. Minek sanyargatod magad?
febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Méreganyagok távozása miatt."


Azok egyébként is távoznak a szervezetedből kislányom. Tudod, a májad azért van.

febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eves után kb 3 órával kezdtem el érezni enyhén a fejfájást,és most kellett ennem mert már annyira rossz volt. Ez így normális lenne böjt alatt ? Tényleg épphogy elkezdett esni a cukrom és már jött a fejfájás.

Ahogy ettem azonnal enyhült, de el nem múlik magától.

Ha cukor dolog lenne akkor nem kéne elmulnia miután ettem?

febr. 27. 17:41
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
3. Több méreganyag "kislányom"! Azért van rosszabbul mert tele van a vére vele amíg ki nem ürül, be nem áll újra egy egyensúlyba.
febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ilyenkor lehet bevenni fájdalomcsillapítót? Az mennyire töri meg?
febr. 27. 17:46
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
A máj mindent kiszűr, ami nem oda való. Nincs olyan, hogy még több.
febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Az elején mindig van egy kibillenési fázis, gyógyulási krízis, ez jó irány csak kellemetlen.
febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tegye meg,hogy nem személyeskedik mással és velem sem itt.

Önnek nem kell böjtölni, más szeretne,csináltam már és nagyon jó hatásai voltak.

Újdonság benne nekem ez a fejfájás,csak erre irányul a kérdés. Nem fogok eltérni tőle ha Ön itt idegösszeroppanást kap akkor sem.

További szép estét

febr. 27. 17:49
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem azt én testemet barmolod szét, nekem mindegy. Ha a degenerált képzeleteitek alapján akarsz élni, lelked rajta. Csak akkor ne hisztizz, hogy jajj, hát fáj a fejem...
febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!