Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Böjtölés alatt miért fáj a fejem?

Böjtölés alatt miért fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Ez lenne a 2.napom a böjtben, de akárhányszor elkezdem ahogy elkezd csökkenni a vércukorszintem azzal arányosan erősödik a fejfájásom is.

Böjtöltem már és akkor nem emlékszem,hogy szenvedtem volna ilyesmivel.

Mitől lehet ez?

Cukor nincs a vizeletben,elméletileg nem vagyok cukros.


febr. 27. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyeneknek is van szavazati joga...
febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
#7, maradjunk annyiban, hogy "igyekszik" a máj mindent kiszűrni. Az evés - azaz az emésztés - rengeteg energiát von el. Ha a test ilyen módon egy kicsit is tehermentesítődik, akkor a ki nem ürült méreganyagok elkezdenek felszabadulni. Kinek a bőrén - pl. pattanás formájában-, kinek a bélrendszerén, kinek a tüdején (köhög pl., ha abbahagyta a dohányzást), és kinek a vizeletén keresztül. Vagy mindenütt is.
febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 ludicrousSpeed ***** válasza:
66%
Szerintem maradjunk annyiban, hogy aki ellógta a biológia órákat, kár bármit is írnia. Nincs olyan, hogy méregtelenítő kúra meg böjt, akármit olvastok a kiskegyedben vagy a nők lapjában.
febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Szia, itt válaszolok! Ne vegyél be semmit, inkább igyál több vizet (vizet!), az hamarabb megszabadít a méreganyagoktól ami miatt kellemetlen közérzeted és a fejfájást érzed.


Nekem is rossz pár napig, ezt ki kell bírni, aztán minden jobb lesz, harmónia-nyugalom száll meg.


Ha nem bírod, egyél egy pár falat zöldséget, sárgarépát, almát, bármit.

febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Neked is ennyire hamar,pár óra bojt után jelentkezik ez?
febr. 27. 18:13
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Aznap amikor elkezded, este vagy másnap lehet érezni, de csak pár nap a kritikus, de ez függ attól is hogy miket ettél előtte, mennyire készültél fel rá, mennyi méreganyag van a szervezetedben.
febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
A böjtölés hasznos, mi? Látjuk. Életeében nem böjtöltem, nem is fájt a fejem sosem. Teljesen felesleges.
febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!