Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy ne legyek ideges, stressz...

Hogy ne legyek ideges, stresszes?(rossz hatása van rám) többi lent

Figyelt kérdés
A barátom rengeteget dolgozik ,így szinte napközben sose tudunk beszélni és találkozás is minimalizálódott . emiatt elkezdtem már stresszelni,hogy semmi kommunikáció nem lehet köztünk nappal ,ami elég szokatlan. viszont ha stresszelek ,órákig tartó stresszsokk ér akkor mandulagyulladasom lesz ami 1 éven belül már sokadik lenne ,és hónap mire kigyogyulok belőle . mit tegyek hogy ne stresszeljek ezen ennyire?

márc. 4. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem válasz a kérdésre (bocsi), de miért van meg még a mandulád, ha gyakran vagy beteg? Nekem nemrég szedték ki, egy csoda, hogy nem fáj minden sz*rra….

Egyébként ülj le vele, kommunikáljatok, ennél jobbat nem tudok :(

Esetleg valamilyen megnyugtató rituálé jó lehet ilyen helyzetre, tai-chi, meditáció, egy adott tea, valami, amit szeretsz, és megnyugtat. Én assassin-creedezek 🤷‍♀️, vagy tornázok

márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kikéne műttetni csak félek hogy nagyon fájna és ébrenlétes műtéttől tartok,meg az utána következő fájdalmaktól
márc. 4. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem altatásban műtöttek. Nyilván akkor elég rossz volt megélni, de örülök, hogy végre túl vagyok rajta. Megszűnt a durva horkolásom, az apnoém is majdnem. Írnak fel egy speckó cataflamot, ami szuperül hat. Nekem az első másfél hét volt rossz, főleg a 7.-10. nap, de minden perce megérte, mára már egyáltalán nincs vele gond (januárban műtöttek). Én is féltem, mert összeolvastam egy csomó hülyeséget, de kár volt. Picit több tablettát fogyasztottam, mint a dobozon volt, de ennyi. Még fogyni se fogytam, pedig azt ígérték, hogy nem lesz étvágyam 😅
márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
Sajnálom szegény barátodat, ha még az egészséged is az ő felelőssége. Egy kapcsolat arról szól, vagyis arról kellene szólnia, hogy mit tudsz beleadni.
márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vetesd ki a manduládat, az nagyon fontos szerv, jó, ha megvan, majd elmúlnak a stresszes időszakok.
márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ráakaszkodsz valakire, az előbb-utóbb el fog hagyni. Adjál neki teret, szabad mozgást, és akkor ragaszkodni fog hozzád.
márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!