Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek stresszes és ne kattogjak ezen? Többi lent

Figyelt kérdés
Papám már egy jó hónapja elkapta a covidot és azóta betegeskedik. Egyik korházból megy a másikba. Nem egyszer volt már a halál szélén. Hol jobban hol rosszabbul van de sajnos nem tudni hogy mi lesz vele mert vagy meggyógyul vagy belehal ebbe a betegségbe. Sajnos én mostanában elég stresszes vagyok emiatt és sokat kattogok ezen hogy mi lesz vele stb. Mondjuk 79 éves az már szép kor azért. Mit csináljak hogy ne idegeskedjek állandóan?

2022. dec. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos amikor szeretteink betegek féltjük őket és aggódunk!Próbálj pozitívan gondolkozni hiszen mindig van remény!De azon is el kell gondolkozz ,hogy megszületünk és meghalunk kivétel nélkül!
2022. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Ne idegeskedj. Az én apukám 91.évesen,oltások nélkül kijött a covidból. Ő is volt kórházban, hónapokig köhögött itthon is, gyenge volt, alig evett, sokat aludt. Azt hittük itt a vége, de nem így lett. Lassan, de felépült, most már teljesen jól van. Az idősek lassabban gyógyulnak. Légy türelmes, szeresd, látogasd őt gyakran. Kívánom, hogy minél előbb felépüljön. Adjátok neki a béres cseppet, vitaminokat.
2022. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igyon ilyen gyömbéres-mézes teát. asszem, az jót tesz. Remélem, már jobban van azóta. ♥
2023. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!