Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin okozhat rémálmokat,...

Frontin okozhat rémálmokat, lidércnyomásokat?

Figyelt kérdés

Alkohol függő voltam 8 évig. Most 3. hónapja nem iszok egyáltalán alkoholt. Scippa 10 mg-ot kaptam depresszió ellen. Vége lett a gimnáziumnak akkor lettem depressziós 19 évesen, hogy hirtelen belekerültem a munka világába és elkezdtem iszogatni. Pszichiáter írt fel a Scippa mellé elalvás előtt 1 db 0,25 mg Frontint is mikor letettem a piát. Azóta olyan vadakat álmodok, hogy már teljesen elegem van. Megkésel egy fekete ruhás, kapucnis alak, mellettem hullák fekszenek, érzem a vérnek azt a jellegzetes szagát is. Vagy egy öreg néni elszállásol az otthonában, először tök kedves mondja nyugodtan aludjak az emeleten, éjszaka azonban jön fel egy késsel és hallom a kopogó lépteit a lépcsőn. Itt szoktam felriadni. Meg még sorolhatnám... Frontin okozhat ilyet?

27/F



jan. 2. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Scippa-t mikor kezdted el szedni? Nekem attól voltak az első két hétben rémálmaim.

jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 hónapja
jan. 2. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
És mikor kezdődtek a rémálmok? Egyébként az 1db 0,25mg-os frontin nagyon kis mennyiség, miért kell szedned még mindig?
jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alkohol elvonási tünetek enyhítésére kaptam a frontint. Rémálmok 1 hónapja kb.
jan. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!