Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyengeség, fáradtság hetek...

Gyengeség, fáradtság hetek óta. Ki mit tett és végül mi segített?

Figyelt kérdés

Velem ez van most, azaz hetek óta. Mintha kiszívták volna belőlem az erőt. Szellemileg is olyan dekoncentrált vagyok...

Tudom, rengeteg dolog okozhatja. Pusztán íváncsi vagyok, hogy aki ugyanebben a cipőben járt valamikor, az mivel próbálkozott, és végül mi derült ki, mi okozza ezt nála, és végül mi segített?

33N



márc. 21. 23:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ez lenne a tavaszi fáradtság? Azt hittem, az csak valamiféle "mítosz"...
márc. 21. 23:15
 2/5 anonim válasza:
Lehet beteg vagy
márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre.
márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Depi önmagában elszívja az életerőt, legsúlyosabb formája amikor arra is fáradtságot érzel hogy kikelj az ágyból (és elmenj pisilni).
márc. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is egy hónapja küszködök, de pár napra elmúlik, pár napra előjön. Többektől hallok panaszt ezzel kapcsolatban. Eleget iszok, de nem viszem túlzásba. Vitaminoztam, gyümölcsöztem is, na meg sörélesztő és méhpempő is előkerült. Mintha nem is lenne megfelelő az alvásom, meleg van bent este. Ha ablakot nyitok hideg lesz, ha becsukom megint meleg van. Más okból voltam vérvételen idén 2x is, semmi bajom ilyen téren. Viszont gyakran dugul az orrom, lehet az allergia okozza a fáradtságot is. Az allergia gyógyszer meg szintén álmosít, pár napig szedtem, de inkább most hagyom. F36
ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!