Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen életmódváltást ajánlotok?

Milyen életmódváltást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben elhagytam magam és sokat buliztam, dohányoztam, ráadásul a kajára sem figyeltem így hóztam vagy 13-4kilót. A szeneim is jó karikásat. Mit kellene csinálni és mennyi idő alatt állna minden vissza a rendes kerékvágásba?

ápr. 1. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőre a koffeinnel és az alkohollal (és/vagy droggal) állj le. Aztán fél év múlva újra tedd fel a kérdést, ha nem csicskultál vissza közben :)
ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lencsefőzelék ***** válasza:
74%
Ha egészségesen akarsz élni, hagyd el a következőket: hús(os ételek), tej és tejtermékek, cukros, finomlisztes ételek, italok, vagy legalábbis minimalizáld őket. Teljesen hagyd el: alkohol, kávé, cigi, drog, egyéb koffeines italok. Mellé kezdj el rendszeresen mozogni, és aludd ki magad rendesen. Pár hét után érezni fogod a javulást, pár hónap alatt visszaállhat minden a „rendes kerékvágásba”. Aztán majd eldöntöd, hogy akarod-e tartani.
ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: A tejtermék, de főleg a hús hogy jön nálad egy kategoriába a cukorral meg a liszttel?

Az étolajat meg le sem irtad,.pedig az egyik legrosszabb..

Ez valami blikk egeszségrovatos mantra, amit tolsz?

ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lencsefőzelék ***** válasza:

#3: Úgy, hogy egyik sem egészséges. És igen, az étolaj valóban kimaradt. Már ha a napraforgóolajat, repceolajat meg a szokásos sütőolajakat érted alatta. Viszont vannak hasznos növényi olajok is, pl. a kendermagolaj a legjobb, de a lenmagolaj, szezámmagolaj, szőlőmagolaj, tökmagolaj sem rossz.

[link]

[link]

ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!