Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek hogy tudnék ebből...

Szerintetek hogy tudnék ebből a helyzetből kilábalni?

Figyelt kérdés
Sok tervem van, és nagyon sok mindent akarok csinálni mostanság. Leérettségiztem, akarok majd valami szakmát tanulni, szeretnék a barátaimmal lenni ha úgy tetszik jól érezni magam velük, a barátnőmmel lenni, de közben dolgozni is, na meg ugye fogyni egészségesebben élni, és étkezni. De egyszerűen belefogok valamibe megy 1-2 hétig/hónapig, és valahogy mindig visszaesek. Egyszerűen az akaraterőm, és az agyam mintha legyengült volna sok mindent elfelejtek, és gyakran szorongok/stresszelek akár hülyeségeken is. Nem tudom hogy kéne neki kezdeni a dolgoknak, vagy mit tudnék tenni, hogy ebből a "beszűkült állapotból" kimásszak, mert érzem hogy képes lennék én bármire, de van egy kötél ami mindig visszahúz, ha már megtennék 1 lépést. Mindenem meg van, de valahogy mégis mindig pesszimista módon állok a dolgokhoz, és semmi nem jó, és nem elég. Gondolom nem csak én vagyok ebben a cipőben. Küzdöttem afajta "pánikbetegséggel" 1-2 évig és azóta gatyásodtam le így. Folyton a rosszat vizualizáltam, és mindentől IS féltem. 20/F

2021. máj. 18. 01:16
 1/3 Sándor* ***** válasza:
100%
Ha találsz valami jó módszert, ha kipróbálsz többet is, akkor biztos lesz ami beválik majd neked, amit szívesen is csinálsz és segíteni is fog ezen a téren. Olyat javaslok neked ami légzés és mozgás alapú, az sokat fog segíteni.Nekem segített. Én gyógyult pánikbeteg vagyok és ebben (is) nekem például az Anamé jóga segített. Azokban is, amikről írsz. Sok sikert kívánok neked!
2021. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is ebbe vagyok. Mindenem megvan de depresszióba estem .

A gondolataim rabja vagyok. Mit lehet tenni hogy legalább jobban legyek ?

2021. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Muszáj lefoglalni magad valamivel, akkor nem leszel a gondolataid rabja.
2021. máj. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!