Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ébredés után ritmuszavar már...

Ébredés után ritmuszavar már 3. napja, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már harmadik napja ahogy felébredek (általában álmomból, ahol történik valami) kb. 3-5 másodpercig rosszul ver a szívem, hol dupla, hogy kihagyás stb. Eddig ilyen nem volt, napközben nincs probléma.

Jópár éve (5-8) volt extrasystole problémám, akkor voltam kivizsgáláson. Néha azért napközben is elöfordul 1-1 most is, de szerincsére ritka. Fokhagyma galagonyát kezdtem szedni vérnyomásra pár hete. 30/F



ápr. 5. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ideje a kontrollnak. Sürgősen.
ápr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira veszélyes lehet?
ápr. 5. 13:17
 3/4 Tatyó ***** válasza:
Én extrasystole-val élek kamasz korom óta. Nálam egyértelműen stressz okozza, nem szedek rá semmit. Van, hogy majd egy év is tünetmentes, aztán jön - összhangban a stresszesebb időszakokkal. Ha nagyon nehéz időszakot élek meg, akkor percenként többet is érzek, mindemellett sportolok -sport közben szinte nincs. Nekem akkor van főként mikor természetes vérnyomás csökkenésem van: ha lefekszek este, akkor egy ideig van, amíg be nem áll a nyugalmi vérnyomásom. Érdemes kivizsgáltatni, de ha az eredmény az, hogy stressz, akkor nem nagyon tudnak vele mit csinálni, max nyugtatót írnak fel (xnx, frntn) én nem élek velük. 44 F
ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ma szerencsére nem volt. Még az jutott eszembe, hogy nem-e apnoe lehet, felszerelkeztem ilyen rögzítő appal, de ma szerencsére már nem jelentkezett.
ápr. 6. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!