Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lázasan utazás messzire,...

Lázasan utazás messzire, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap utaznánk el, viszont eléggé betegek vagyunk a férjemmel. Mire ügyeljünk? Persze gyógyszereket viszünk magunkkal, tünetenyhítő szereket. Maszk stb. Első 1-2 napon tudjuk hogy rossz lesz persze, de lemondani nem szeretnénk, 2 éve erre vártunk, azóta sehol nem voltunk kb még szabin sem. Illetve akik szintén így jártak mennyit vett el az élményből pl, városlátogatás során, hogy betegek voltatok?

ápr. 15. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Borzalom.

Mikor megint lett volna, inkabb lemondtam es a biztositassal viszaigenyeltuk a repcsi meg a szallas arat

ápr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi történt veled?
ápr. 15. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Kanada, felső légúti betegség. 17 napra mentem, utolsó 4 nap begeg voltam. Egyet pihentem, másnap program. Visszaestem és onnan még két hetig beteg voltam. Mivel a minimalis varosnezes es tarsai miatt minden tunetem fokozatosan rosszabb lett, a vegere levehot se kaptam, undi kohoges, izomfajas, fulfajas, fuldugulas. Hazafele repulout remalom volt. Ugy fajt mindenem hogy fel és leszállásnál hiába szorítottam az utitarsam kezet, bőgtem.


Voltam egyszer romaba is, betegen mentem, sima influenza. Elso nap csak pihi hogy hatha rendbejovok. Nem sikerult. 3 nap agyban fekves lett a vege, utolso nap meg elmentunk a colosseumba.

Folyamatos zsepi, egyik pillanatban fáztam masikban melegem volt. Képeken nagyon csunya vagyok, kidorzsolt orr, szememen is latszik a betegseg

ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 igen a kanadában valszeg ott kaptad el már, persze az más, sajnos mi már most lázasak vagyunk, mindenünk fáj. Amúgy nem írtam de pont Róma lenne.

Neked Rómában milyen tüneteid voltak? Hogy bírtad a sorban állást pl? Évszak?

ápr. 15. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteld már meg az utastársaidat azzal, hogy nem fertőzöd végig őket, bszod!


Lázasan... hogyne azaz fertőzöl, bármilyen bajod is van.


Ha lázas vagy, nem utazgatni kell, hanem feküdni és pihenni.

ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam Rómában, örülök, hogy senkinek sem volt ennyi esze a repülőn, hogy betegen utazgasson. Sajnos ez egy égi jel, maradjatok itthon. Sztornó biztosítást erre találták ki. Ugye van ilyenetek? Ha nincs, akkor majd legközelebb erre is gondoltok.
ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Ne menj sehova. Ha beteg az ember, egyetlen porcikája sem kívánja az ilyen nagy utakat. Én speciel örülök, ha az orvosi rendelőig eljutok. És amit már fentebb írtak is, ilyenkor fertőzől le mindenkit. Pont az ilyen emberek miatt van ennyi beteg.
ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!