Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt pár hónapban fáradék...

Az elmúlt pár hónapban fáradékony lettem és nem tudok úgy gondolkodni mint régen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A fáradékonyság mellett kisebb izomgyengeséget is érzek. Stressztől, vitaminhiánytól lehet? 16f

ápr. 15. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azoktól is, amit leírtál. Volt valami változás a mindennapjaidban a tünetek kezdetekor?
ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha olyan dolgokra gondolsz, hogy barátok vagy hasonlók akkor igen
ápr. 15. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy alulműködés miatt is lehet
ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt valami konfliktus a baráti-kapcsolataidban, abból lehet stressz. De a túlterheltség (pl. suli) is okozhatja vagy ahogy említetted vitaminhiány rengeteg más egészségügyi ok mellett. Mennyit alszol? Ha hosszútávon fennáll annak ellenére is, hogy papíron rendesen kipihened magad, akkor keress fel egy orvost.
ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az alvásommal nincs probléma, napi 7 óra megvan általában. Néha megesik hogy csak 6 órát, de hétvégén szoktam 9 órát is aludni
ápr. 16. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen, változatosan? Tavaszi vitaminhiány is okozhat ilyent. C-, és D-vitamin valszeg jót tenne. Ha nem javul orvoshoz kéne menni.
ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!