Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó dolog az, hogy én semmiben...

Jó dolog az, hogy én semmiben nem találok örömet, csak ha egy olyan lány lehetne a párom amilyen tetszik nekem (modell alkatú, csillogó szemű)? Csak még sosem lehetett ilyen párom és már 28éves vagyok.

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan válaszokat látni hogy ne akarjak ilyen lányokat!

Mert: Az alapvető vágyakat nem lehet változtatgatni, ha valaki szerint igen, az mondja el részletesen hogy hogyan!


Ne lássak olyat se hogy: az ilyen lányok belsőre rosszak!

Mert vannak akik jók belsőre is.


Aki csupán engem fog köpni, azt primitívnek tartom!


2010. jan. 19. 23:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Eddig milyen baratnoid voltak?
2010. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan hatalmas elvárás, és igenis az ilyen lányok is tudnak kedvesek, sőt okosak is lenni (tapasztalat :)) Ehhez nincs recept, hogy ilyen, vagy olyan legyél, max. annyi, hogy ápolt, igényes, kissé sportos legyél, amilyen illene egy ilyen lányhoz.
2010. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
43%
Meg lehet változtatni a vágyakat amúgy, nehogy azt hidd, hogy nem lehet. De ez esetben nem sok értelme van, hogy lehet, hogy eddig még nem volt barátnőd, tele van ilyenekkel minden! Nagyon béna lehetsz, ha eddig nem jött össze! Ráadásul az ilyen lányok elég könnyen kaphatóak!
2010. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy bena.Az is lehet,hogy csoro.
2010. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Akkor mestereim!

Tanítsatok meg arra amire 10éve nem jöttem rá hogy mi lehet!

2010. jan. 20. 00:13
 6/37 A kérdező kommentje:

Na és hogy lehet a vágyakat megváltoztatni?

Ez csak mondja a magáét, de nem tud magyarázatot!

2010. jan. 20. 00:18
 7/37 anonim ***** válasza:
El kell őket fojtani olyan mélyre, hogy ne jöjjenek vissza. Ha nagyon meg akarsz változtatni egy vágyat, akkor ilyen és ehhez hasonló módszerekkel lehetséges. Nem egy embernek sikerült már az ilyesmi. Persze ehhez akarat kell.
2010. jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Mi ertelme elnyomni az ezreseket?Talalni kell egy megfelelo lanyt.Hova jarsz szorakozni?
2010. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

És hogyan fojtsam el Mester Uram? És minek fojtsam el, hogy nehogy véletlenül örömet leljem bennük ha beteljesednek?

Nem arra kéne megoldás hogy legyen lány akibe szerelmes lehetnék?

2010. jan. 20. 00:24
 10/37 anonim ***** válasza:
Hát kb annyi értelme lenne hogy legalább nem kínlódna ilyesmiken és lenne valakije elvégre is 28 éves. Úgy látszik, a modell alkatú lányoknak ő nem jön be (vagy ronda vagy szegény vagy nem tudom). De felőlem aztán maradhat nő nélkül engem nem igazán zaklat fel:D
2010. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!