Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kellemetlen, ha egy...

Mennyire kellemetlen, ha egy modell a fotózáson nagyon izzad? (folytatás lenn)

Figyelt kérdés
Tudom, nem ez a legjobb topic ennek, de máshol csak komolytalan és bántó válaszok jönnének. Szivesen kipróbálnám magam egy fotózáson, de az a gondom, hogy nagyon izzadok...és nem idegi alapon van ez, hanem már jó pár éve, és sokakkal találkoztam már, akik szintén ezzel küzdenek. Mivel egyik napról a másikra nem érhetek el semmivel sem hatást, ezért kérdezem ezt, vagy ha tud valaki valami információt erről, hogy milyen oldalon lehet érdeklődni efelől azt megköszönném. Szerem már van, de még nem használ
2010. jan. 8. 15:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen kozmetikum, izzadásgátló nem segít? Fordulj kozmetikushoz, lehet van olyan varázsszerük, ami megoldja a problémát...
2010. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pedig lehet egyik napról a másikra medoldani azt hogy egy cseppet se izzadj(:

Solutio antisudorica.a gyógyszer tárakban lehet kapni ez egy folyékony készítmény mely teljesen meggátolja az izzadást bárhol,ha helyesen használják.ha szeretnél még valamit tudni róla akkor írd be ide a keresőbe.remélem segíettem.

2010. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pedig idegi alapon van ha elhiszed ha nem ha érdekel miért azt is kifejtem bövebben neked

egy kérdés otthon is ugy izzadsz ??

2010. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem érdekel h miért van idegi alapon! Sajnos én is nagyon izzadós vagyok, és nekem a fent említett gyógyszertári szer sem segített semmit:S
2010. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

SA-t használom, de még semmi hatása nincsen... 1* volt az, hogy amikor használtam 2 napig nem izzadtam, holott stresszes helyzetben voltam, de azóta semmi ilyen nem történt több :(

régebben izzadtam akkor is amikor csak itthon voltam és ültem, most már ez nagyon-nagyon ritka eset. legalább ez elmúlt

2010. jan. 8. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
és hol izzadsz ?? hogy használod a lötyit ? és mikor?
2010. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak a hónaljam izzad ennyire, az SA-t fürdés után száraz hónaljra kenem fel vattával
2010. jan. 8. 17:30
 8/15 anonim ***** válasza:

akkor nállad már komolyabb gondok vannak :( mert jól használtad és annak hatnia kellene -feltéve ha nem okozott iritáciot

sokan nem tudják de sokaknál a botox /idegméreg/ sem használ -mi az ami annál is nagyobb erőt képvisel ????

2010. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
de a fürdést mikorra érted ???????? remélem nem reggel -napközben hanem este ugye??
2010. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
este használom, mindig úgy ahogyan a nagykönyvben megvan írva :) van amikor pár napot ki kell hagynom, mert ha többet használom nincs úgy komolyabb dolog, de viszkedek tőle, de aztán elmúlik. vérvételen voltam uh a pajzsmirigyem is rendben van. uh fogalmam nincs mitől lehet ez, mert az, hogy idegi alapon van már 7 éve, hát nem tudom
2010. jan. 8. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!