Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dokim kért TSH, FT+, FT4...

Dokim kért TSH, FT+, FT4 vizsgálatot, de a TSH normális. Nem volt rajta a másik kettő a leletemen. Megcsinálták egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:56
 1/3 anonim válasza:
TB alapon csak akkor csinálják meg a T3 és T4 vizsgálatot, ha a TSH eredmény rossz. Akkor automatikusan megcsinálják, egyéb esetben csak belgyógyász vagy endokrinológus beutalójára csinálják meg, háziorvoséval nem. :( De ha a TSH jó, általában jó a másik 2 is. Mennyi lett a TSH?
2010. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
normális lett a TSH-m,de a doki azt mondta 2 hétig kell várni....akkor majd ott megkérdezem....bár nekem nem a háziorovsom kérte...neurológiára mentem vissza más miatt és ott m ondtam el a tüneteimet...
2010. nov. 5. 11:21
 3/3 A kérdező kommentje:
egyébként 3 éve nézték meg,mert nem tudok hízni,meg még van egy jópár tünetem....
2010. nov. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!