Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem kért sokat a pszichológus?

Nem kért sokat a pszichológus?

Figyelt kérdés

Alvászavar, szorongás miatt úgy döntöttem, hogy felkeresek egy pszichológust, mivel inkább terápiával próbálkoznék és nem gyógyszerrel (babatervezés miatt)! Kis városi pszichológust kérdeztem, másfél óra 10 ezer! Bár nem voltam tisztában az árakkal, kicsit megdöbbentem? Valóban ennyinek kellene lenni? Egy beszélgetésért nekem kicsit soknak tűnik!

Vagy nem az? köszi


2010. nov. 22. 11:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem!


Nálam egy pszichiáter kért 60 percér 10-es ráadásul semmit sem csinált csak kérdezett adatokat stb.

2010. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajna, minden orvosnak kb. ennyi a tarifája.

Pl. egy vidéki gasztroenterológus simán elkérhet egy mástól hozott lelet véleményezéséért 10-20 ezer között.

2010. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ennyi vagy még több a tarifa, én azt szoktam olvasni, hogy 60 perc ennyi

sok nagyon, szerintem is, de nem ő kér sokat, hanem maga a szolgáltatás drága

2010. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát köszi! Kifizetném én nyugodt szívvel, ha 100%-ig tudnám, hogy használ. A nőgyógyászomnak is kifizetem, ezen nem spórolok, csak sajnos nem vagyok benne biztos,hogy használni fog!

Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata?

2010. nov. 22. 11:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. De tudnod kell, hogy a magánban dolgozó orvosok/pszichológusok által kért pénzek határa a csillagos ég és ezen fölösleges háborogni, mert ez egy olyan szolgáltatás, hogyha van rá pénzed akkor megfizeted ha nincs, akkor mész TB alapon.
2010. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy én pszichiáternél voltam 2 éve Bp-en és ő 60 percért 12 ezer ft-ot kért el.
2010. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De TB-n keresztül is van olyan jó egy kezelés, mint magán úton?
2010. nov. 22. 11:57
 8/15 anonim válasza:
76%
Eddig voltam magánnál meg ingyenesnél (ilyen alapitvány féleség) is nekem nem használtak... de a kórházi szerintem semmit sem ér... kétlem hogy normálisan törődnek veled a sokadik beteg után. azért a magán szépen nyugodtan elvan a rendelőjében van 5-6 db eset és ráadásul tizezreket kap érte kicsit más helyzet...
2010. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor mégis megnézem,hogy mit tud!

Megkérdezhetem,hogy te miért voltál? Illetve,hogy miért nem használt?

2010. nov. 22. 12:05
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
TB-s ritka, hogy olyan jó legyen, mint aki magánban van. Sőt a TB-sek még ártani is szoktak, konzerválnak bajokat. Tapasztalat...
2010. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!