Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoktál naponta pár gezerd...

Szoktál naponta pár gezerd fokhagymát enni? Menyi ideje eszed és milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés
1 hete kezdtem el enni,minden nap 4 gerezdet, reggel 2, este 2, összevágom apróra és lenyelem vízzel,így nem érződik annyira az fokhagyma erős "szaga".
2010. nov. 23. 06:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4 gerezd simán vízzel valszeg megterheli, ha előtte nem fogyasztottál így fokhagymát. bélparazitád meg nemlesz csakúgy. valszeg nem az a bajod, hanem vmi más.
2010. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Napi négy gerezd az sok.

Sok jó hatása van a fokhagymának, de csak mértékkel kell fogyasztani.

Mi hetente igyekszünk enni, de csak hétvégén mondjuk este és akkor is alig bírom ki még másnap is a szagát, de megerőltetem magam. Bélférgek ellen jó.

2010. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gfero ***** válasza:
100%
akinek sok a gyomorsava nem valami jó a foghagyma meg a gyomor fekélyeseknek nem ajánlot
2010. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiota megjelent a sertes influenza, azota fogyasztom frissen a fokhagymat es a gyombert.

kb. naponta 2-3 cikket fogyasztok el, s ugyanennyit a gyomberbol, de nem tapasztaltam semmi mellekhatast.

Viszont az ebeddel fogyasztom el, tehat vagy a salataba keverem, vagy pedig frissen az etellel egyutt fogyasztom el, de nem kulon!

Eleg eros es nem biztos, hogy a gyomornak jot tenne, ha onmagaban fogyasztanam el.

2010. nov. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!