Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a depresszió ellen?

Mit tegyek a depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam, ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.
2011. aug. 14. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz. A depresszió betegség. Ki mondta, hogy depressziós vagy?
2011. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sokat gépelni, és gondolkodni, vagy kiteregetni a szennyest, akkor keress otthon egy habpatront, engedd bele egy lufiba, és szívj belőle néhány mélyebb slukkot!


Igazi boldogság :) (kéjgáz van benne)

2011. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta.
2011. aug. 15. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Sportolj! Az rengeteget segít!pl.: úszás, karate,foci,akár 1 új társaságban,akár egyedül,akár a barátokkal!

Hobbid van? Az sokat tud segíteni,pl.:írás,olvasás,rajzolás,festés, vagy ha érdekel v.milyen kultúra olvasgass róla sokat! Am. meg fordulj pszichológushoz,az rengeteget segít,ha hagyod hogy segítsen(ezt úgy értem,hogy őszinte vagy vele stb.)

Lehet,hogy nem olcsó,de megtérül(tapasztalatból mondom,nem a levegőbe beszélek)

A depresszió nem ok nélkül alakul ki! De legyőzhető,HIDD EL! sok sikert!:)

2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sportolj és szedj sok omega3-at!

Amúgy milyen orvos mondta? Az orvosok mindenre rámondják, h depresszió... Kivizsgáltak rendesen? Nem valami betegség tünete csupán ez a depresszió? Esetleg vitaminhiány? Esetleg van valami okod rá, hogy depressziós légy?

2011. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

"Az orvos mondta" diagnózis félrevezető lehet. Kérdezem: milyen orvos volt? Pszichiáter? És csak megállapította, és nem is írt gyógyszert, vagy terápiát? Mindenesetre furcsa. Még a háziorvos is tovább küldött volna szakorvoshoz. Vagyis nem kell itt segítséget kérned, fordulj a háziorvosodhoz.

2011. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbálj ki valamilyen levegőváltozást. ha adódik egy jó esély, akármilyen rémisztő is legyen számodra, ragadd meg. és nem csak költözésre gondolok ezalatt. akármibe belefoghatsz, amit eddig nem csináltál.ha már csak egyszer megfordult a fejedben, h de jó lenne ezt csinálni, fogj bele. nekem is igy sikerrült végül legyözni, pontosabban most is azon vagyok.... de naprol napra jobb :)
2011. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pszichiáternél voltam és ők mondták.

Köszönöm a segítségeteket megpróbálok valamit csinálni, mert így már nem bírom.

2011. aug. 17. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:

19:38-as vagyok!

Eleinte van olyan is,hogy gyógyszeres kezelést is alkalmaznak,ha nagyon rossz állapotban vagy,de ezzel nincs gond,1 ideig oké,mert úgy az ember semmibe sem tud belekezdeni,ha tnylg. nagyon szarul van. A gyógyszer egy darabig segít,tompítja a tüneteket,de nem az a megoldás! Rengeteg alternatíva van még,sztem lehet jót is tenne neked a jóga még! Csak harcolni kell,NE ADD FEL,KÜZDJ!Járj el ,ne ülj bent,annál rosszabb lesz! Eleinte lehet nagyon rossz lesz,meg nem fogod érteni,hogy megteszel mindent,mégsem vagy jobban. De minden kis lépésekkel kezdődik,és semmi sem sikerül elsőre,van hogy 10x-re sem,csak 20x-ra!Én drukkolok Neked!:) Majd írd meg,hogy hogy leszel!:) Sok sikert!

2011. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pszichiáter látott, és nem adott terápiát?
2011. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!