Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténként nem tudok aludni...

Esténként nem tudok aludni annyi minden kavarog a fejemben, hogyan "nyomjam" el ezeket a dolgokat, hogy tudjak normálisan aludni, pihenni?

Figyelt kérdés
párkapcsolat,pénzügyek,anyagiak,állás...stb. Ezeken forog megállás nélkül az agyam.. Eléggé kényelmetlen
2010. nov. 29. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni gyogynoveny kevereket, Nyugtato es Hangulatjavito tea a nevuk. Ez segitene,

viszont elkell erned azt, hogy letudd allitani az elmedet es ne gondolkozz!

Nagyon sok embernek vannak hasonlo problemai, de a gond ott kezdodik, hogy Ti mar mindig a jovo miatt is idegeskedtek, aggodtok, s igy nem koncentraltok a jelenre.

Amiket eddig leirtal okokat, ebbol nem derul ki az, hogy valojaban mi is az igazi problema.

Viszont a megoldast kell megtalalnod, es sorra venni ezeket a feladatokat. pl.

Parkapcsolat. Ezt rendezd le eloszor, nem agyalni kell, hanem megoldani azt. Ha nem mukodik, akkor megtalalni a megoldast, merlegelni, s eldonteni azt, hogy milyen lehetoseg van arra, hogy mentheto legyen, ha nem, akkor lezarni azt, es tovabb lepni!

Allas?

Anyagiak?

Az allas pl. ha nincs munkad, akkor biznod kell abban, hogy talalni fogsz m.helyet, s igy mar megoldott lesz az anyagi helyzeted is.

Tehat ezen csak igy toprengeni, idegeskedni nem szabad, itt a megoldason kell dolgozni!

2010. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sadetiv pc

homeós bogyó,páromnak hasonló problémái voltak 8bár javarészt feleleges aggódás),ha nem "súlyos fázisban2 vagy,akkor használhat


olvass utána

2010. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, szerdán megyek állásinterjúra de nagyon félek. Pályakezdő vagyok, most érettségiztem ebben az évben. De gondolom emiatt is vannak az alvás zavarjaim. Valahogy tényleg ki kellene kapcsolni az agyam... És tényleg nem oylan könnyű belevágni, belekezdeni a dolgokba. Főleg lelkileg megterhelő számomra
2010. nov. 29. 09:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Dr Joseph Murhpy A boldogsag titka, A tudatalatti csodalatos hatalma c. konyvek.

Akar antikvariumban is megtudod ezeket nezni, de nagyon sokat segitenek a lelki problemad megoldasaiban.

Bizzal onmagadban az nagyon fontos, amikor ez mar megvan, akkor megfog szunni a felelem.

Amikor az allasra gondolsz, akkor arra gondolj, hogy az sikerulni fog, s lasd ezt, s erezd azt, hogy megkaptad az allast pl.

2010. nov. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Mint ha csak én írtam volna ki a kérdést.

Én is pályakezdő vagyok fél éve keresek munkát. Nekem teljesen fel is borult az alvásom.


Ha lefekszek éjfél előtt, akkor 1-kor, 2-kor kidob az ágy és csak reggel tudok visszaaludni és délután dob ki az ágy. Ma 9,50-re kell állásinterjúra mennem. éjfél előtt feküdtem le, két órát aludtam...

Vissza kellene menni aludni, de nem tudok.

2010. nov. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves palyakezdok!!! Sok sikert kivanok nektek. Sajnos ezekkel a gondokkal eleg gyakran talakozunk az eletben. Van aki konnyen feldolgozza, van aki nem. De elobb utobb rendezodik.
2010. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! nagyon szépen köszönök mindent "sorstársaim" nevében is! remélem sikerül felhúznom magam a régi szintemre!:) Sziasztok
2010. nov. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!