Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék már normálisan...

Hogy tudnék már normálisan aludni?

Figyelt kérdés

Szinte mindig csak későn tudok elaludni, valamikor éjfél és hajnali 3 közt, nagyon ritkán van, hogy 10-11-kor alszom. (Pedig nappal sose szunyálok. Semmiféle házi praktika vagy homeopátiás bogyó nem segít, egyszerűen ilyen a ritmusom. Altatót meg nem akarok ennyi idősen szedni.) Ez még nem is lenne baj, főleg így nyáron, ha tudnék ötnél tovább aludni. De nem tudok. A legelső rohadt fényre felébredek és annyi, nem tudok visszaaludni, hiába a függöny. Kitaláltam, hogy használok alvómaszkot, akkor nem érzékelném reggel a fényt, de álmomban olyan hiperaktív vagyok, hogy valahogy minden egyes nap vehemensen leküzdöm magamról, és ugyanott tartok, felébredek ötkor. Alapjáraton jól bírom ilyen kevés alvással, de egy kicsi agymunka, és máris zombi vagyok.

Ráadásul állítólag rugdosok is álmomban, meg csattogtatom a fogam. Egy rémálom együtt aludni velem. Mármint a másiknak, mert én nem érzékelem. :D Ez is tök gáz már.

Nem tudom, mitől lehet, mert a lelki állapotom teljesen rendben van...


2010. jún. 28. 07:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!