Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Előfordul, hogy érzem a...

Előfordul, hogy érzem a szívdobogásomat, de csak 3-4 dobbanását, viszont azt erősen és gyorsan, aztán elmúlik. Vizsgaidőszak van, lehet a stressz. Mi okozhatja még?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a stressz okozza, ne foglalkozz vele!
2009. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy enyhe szívritmuszavar.

Ha vizsgaidőszakon kívül is sűrűn jelentkezik, akkor menj orvoshoz. Ha nem elég sűrűn, akkor van olyan készülék, amit 24 órára rádtesznek, és az majd megméri.

2009. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 19. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt én is észre vettem, és megfigyeltem, hogy kimerültségtől lehet, mert akkor fordul elő, ha nagyon fáradt vagyok, keveset alszom (gondolom az agyi kimerültség nagyon is közrejátszik ennél a tünetnél) vagy túl keveset eszem, meg persze olyankor ott van a stressz a háttérben. Szóval figyelni kell a "bőséges" táplálkozásra meg a pihenésre.

Minden jót!

2009. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!