Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehetek fáradt?

Miért lehetek fáradt?

Figyelt kérdés

Kialszom magam eleget alszom. De, fáradt vagyok reggel sokáig, aztán napközben kicsit, és délután megint nagyon. Estére, meg megint alig.

Lehet azért, mert reggel mikor megyek melóba sötét van, mintha éjjel lenne, egész nap bent vagyok, és d.u 4 kor megyek haza, és megint sötét...

És olyan furcsa, mintha egész nap éjjel lenne.

Van köze ehhez?


2010. dec. 7. 16:34
 1/6 AĐA válasza:
velem ugyanez van....14/L (bocsi h nem a kérdésere válaszolok,csak ez engem is érdekel....bocsiiii)
2010. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy a túl sok szex miatt, vagy betegség jele is lehet, akár súlyosé is. Szédülés felálláskor stb? Kéne egy vérkép.
2010. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AĐA válasza:

első vagyok: próbáld ki a Nestea-t? Vitao green tea, és epres.

nagyon finom,sejvédő,és jobban élénkit,mint a káé,vagy az energiaital.....:D

én este megittam 2-3 pihárral,és csak éjfél után tudtam elaludni xD

2010. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AĐA válasza:

*kávé

*pohár

2010. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 AĐA válasza:

ja és

próbáld ki a Nestea-t:

2010. dec. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mozdulj ki, menj el kirándulni valahová...nem csak azért lehet fáradt az ember, mert nem alszik, hanem mondjuk bestresszelsz a rutintól...
2010. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!