Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi miatt lehetek mindíg attól...

Mi miatt lehetek mindíg attól az időtől kezdve fáradt?

Figyelt kérdés

Suliban megfigyeltem, hogy 1 óráig semmi bajom sincs, viszont 1 óra után hulla fáradt leszek, kisáppadok..már annyira, hogy zöld vagyok:))


A fejem is fájni kezd, figyelni sem tudok. 3 órakor haza megyek nagymamámhoz, ott alszom kb 5-6 óráig, majd 6 órakor megyek haza és tanulok, gépezek és kb 11-12 óra körül fekszem le.


Ma késön fogok lefeküdni, mert később feküdtem le aludni, így csak most kezdek álmos lenni.



Szerintetek vitaminhiány, vagy mi lehet az oka?


2011. febr. 16. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát korábban kéne lefeküdnöd és valami energiaitalt is ihatsz ha gondolod a suliban
2011. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
7-8 órával a reggeli ébredés után a szervezet pihenni akar egyet. Elég gázul vagyunk összetákolva. :/
2011. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy rossz a bioritmusod

lájkold pls :)

2011. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Délután alszol 2-3 órát,este azért tudsz olyan későn lefeküdni. Ugyanez a bioritmusom nekem is. Ez egyáltalán nem egészséges, de nem tudok rajta változtatni. 15 éve így élek, de változtatnom kellene rajta. Este legalább fél 10 kor le kellene feküdnöm, de már nem megy.
2011. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szervezetedet sajnos kevéssé érdekli, hogy iskolában vagy-e vagy sem. Délben, kora délután sokan elálmosodnak, mit gondolsz, miért isszák az irodákban vödörszámra a kávét? Rendszeres sportolás és mély alvás javíthatja a nap közbeni éberségedet.
2011. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nemsokára kezdek kondi terembe járni.. futni, hasizom és lábizom erőrítésre. Kávét nem tudok inni, mert fáj a szívem tőle, az energiaitalt pedig nagyívben kerülöm..


Enni sem eszek rendszeresen, viszont amit eszek az egészséges. Kerülöm az energiaital meg a chipshez hasónló dolgokat, úgyhogy ilyeneket alapból ne mondjatok. Esetleg valami gyógynövény? Lehetséges-e, hogy gyenge az immunrendszerem? Most is több, mint valószínű, hogy légcsőhurutom van, ígyhát elég nagy kínokat élek át, holnap megyek orvoshoz vele, de a fáradtság már régen is volt. Kissebb koromban, amikor még 1-4 be jártam, akkor is 4 óráig kellett volna maradjak, de 2 órakor elhoztak, mert 4 órára már hulla voltam.

2011. febr. 16. 23:10
 7/7 ekeke ***** válasza:
Neked olyan országban kéne élned, ahol szieszta van. Én is így vagyok sajnos, öt éve kezdtem vadul kávézni, teázni, energiaitalozni, olyan függésem lett, hogy hónapokig alig tudtam lejönni róluk. Már fél éve semmi... igen korán kell lefeküdni, és nem szabad napközben aludni, mert azzal azt üzened a szervezetednek, hgy jár neki. De sajnos nekem sem megy, sokszor elalszom napközben. Azt hiszem, inkább olyan melót keresek, ahol belefér nappal az alvás, mint zombi legyek.
2011. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!