Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tépem a hajam? Többi lent.

Tépem a hajam? Többi lent.

Figyelt kérdés
kb fél éve azt vettem észre hogy sokszor piszkálom a hajamat. társaságban nem, csak itthon. megfogok egy egy hajszálat, vagyis inkább megcsippentek párat, és végighúzom az ujjaimat rajta. gyakran 1-2 hajszál a kezembe marad, de kezdem elölről. festett hajam van, és vékony szálú, de mostanába sokan mondják hogy milyen kevés hajam van, viszont lehet hogy csak a vágás miatt van, mert tépett és van 1 rövid felső réteg meg alul egy hosszú réteg. ez betegség?? mi a véleményetek róla?
2010. dec. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
húha ez engem is érdekelne..
2010. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
trichotillománia, olvass utána.
2010. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
olvasgattam. a szempilláimat is szoktam néha, de csak ha kifestettem őket. télleg beteg vagyok akkor? vagy csak szimpla unalom???
2010. dec. 11. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter szakorvoshoz kell fordulni! Igen, probléma, amit leírtál!
2010. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a szempilláimat én is szoktam tépkedni, de finoman, hogy csak az jöjjön ki ami már eleve kihullott, csak fennakadt a többin és ott fityeg
2010. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó beíró!

Amit írsz, az ebben a formában nem igaz. Én egy pasi vagyik, kimondottan hosszú szempillákkal. És én soha sem húzkodom, mert nem is érdekel. Ami kihullik, kihullik, és sohasem billeg. Vagyis Te is tépkedő vagy. Ez természetesen nem baj, a tiéd. De tudd, hogy ennek oka van, és kezelhető.

2010. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jé... ez a trichotillománia érdekes. én is szoktam igy tépkedni a hajam meg szempillám de nem gondoltam volna, hogy ez betegség... mire rá nem döbben az ember, ha gyakorikerdesek.hu-t olvas...
2010. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!