Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Evés kérdés, már tépem a...

Evés kérdés, már tépem a hajam, ötletek? 22 hós kicsi lányom, eddig mindent szépen megevett. Jó pár hete kezdte, hogy válogat, megnézi az ételt és ha nem szimpi sír, és nem eszik.

Figyelt kérdés
Olyan is van, hogy ugyanazt egyik nap megeszi, másnap már nem. Már nem tudom mit főzzek, mert lehet amit szeret, aznap azt sem kéri. Mindig igyekeztem változatosan főzni neki, egészséges ételeket, de úgy látom, ez most nem fog menni. Elmúlik ez a korszak, vagy a végén válogatós lesz, mint az anyja?
2011. jún. 3. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem le is írtad a választ. Lehet, hogy elmúlik ez az időszak, de lehet, hogy válogatós lesz, mint az anyja.
2011. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam pl január óta válogat,azért tudom mert akkor volt beteg.Előtte megevett mindent de tényleg!!!Most meg:(

Már én is sokszor tanácstalan vagyok,ráadásul ő a húsos dolgokat egyszerűen otthagyja hozzásem nyúl:( Így arra jutottam hogy azt főzöm neki felváltva amit tudom hogy megeszik mást nemtudok tenni.Néha bepróbálkozok mással is ,de miníg van vésztartalék ami csak az övé! Remélem ez változni fog,mert se én sem az apja nem válogatunk!

2011. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!