Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tényleg létező dolog az a...

Tényleg létező dolog az a tinikori állandó álmosság?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és mostanában hamarabb elfáradok, és álomszuszékabb lettem.Azt olvastam a tiniknél ez a hormonok miatt előfordul. vashiányos vagyok, de arra szedem a vasat, és már javult a helyzet..de még mindig szeretek aludni:D
2010. dec. 13. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem jellemző a tinikre
2010. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez előfordul, nem feltétlenül kóros.
2010. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányom ilyenidős korában rettentően aluszékony volt, és igen vashiányban szenvedett. A vaspótlás nem egyből fejti ki hatását, amikor elkezdjük szedni kell kb. 2 - 3 hónap múlva töltődnek fel a tartalékok. Írod már van egy kis javulás, szedd tovább és hidd el fokozatosan javul a helyzet.
2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is folyton álmos voltam, ezért elmentünk orvoshoz, aki megállapította,h vashiányos vagyok, ezért aztán elkezdtem vastartalmú tablettákat szedni. Be is szedtem egy csomót, aztán elmentünk újra vérvételre, ahol már minden rendben volt. De ettől függetlenül még mindig álmos vagyok, délután muszáj aludnom legalább 2 órát és aztán is csak kávéval tudok fent maradni. Most vasárnap is 1 től 6ig aludtam, ami tudom,h nem normális, de egyszerűen annyira álmos vagyok,h muszáj aludnom, mert így álmosan képtelen vagyok a tanulásra koncentrálni. 18/L
2010. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ezekszerint nemvagyok egyedül:Dde mi ez a vashiány mindenkinél? áhh kész..
2010. dec. 13. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:

nem szokatlan, a tinik jó alvók.

egy felnőttnek is kell 8,5 óra alvás, hogy igazán kipihent legyen, pláne egy tininek. +1 órát simán rádobhatsz.

2010. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát nem tudom, de orvosi vizsgán, fél osztályról kiderült, h vashiányos!!!:DDD
2010. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert tini korban mész át a legnagyobb fejlődéseken,és ezt a szervezetednek ki kell pihenni :D rem. érthető volt 14F
2012. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!