Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó ideje mem tudok aludni...

Jó ideje mem tudok aludni rendesen és ez kihat az életemre is. Ez mitől lehet és van valami gyógymódja?

Figyelt kérdés
már 1,5-2 éve 4-5 órákat aludtam naponta viszont az utóbbi időben 2-3-4 órákat alszok vagy egyáltalán semmit. Általában nagyon rosszakat szoktam álmodni, ezt is kibírnám de valamiért képtelen vagyok este többet aludni napközben meg fáradt vagyok és az utóbbi időben nagyon kimerült is vagyok. Mostanában néha az is megesik ,hogy vért köhögök. valami ötlet?
2010. dec. 27. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

holnap irány a háziorvos ésa tüdőgondozó. Ha valaki vért köhög,az nagy valószínűséggel a tbc jele szokott lenni és az baromira fertőz, lehet hogy "beköpted" vele az egész környezetedet.

A rossz alvás a betegségtől is lehet, de ha a tüdődet rendbe tették, irány a neurológia és szakorvos döntse el, mitől van.

2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nemrég voltam sportorvosi vizsgálaton és már előtte is köhögtem vért az orvos aztmondta nem tuberkolózis már ha az a tbc rövidítése. és nem sűrűn csak ha már tényleg 2, 3 napja nemaludtam
2010. dec. 27. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!