Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszakai izzadás oka mi lehet?

Éjszakai izzadás oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában durván elkezdtem izzadni éjszaka.

Annyira, hogy fázom ezért éjszaka át szoktam venni száraz pólót, hogy ne faggyak meg.


Kérdésem az alábbi dolgok közül mi okozhatja ezt?

Fogamzásgátlót kezdtem használni

Antidepresszánst leadni

Most próbál /remélhetőleg/ helyre állni a hormon szintem egy műtét és drasztikus hormon megvonás következtében


34 éves nő vagyok. Nem klimaxolok, de az elmúlt fél évben olyan kezelést kaptam, ami átmeneti klimaxot okozott,de akkor nem izzadtam éjszaka.


Ezek okozhatják, hogy ennyire leizzadok éjszaka?

Köszi


2011. jan. 10. 12:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Várok míg elmúlik a menstruációm és ha nem változik, akkor elmegyek dokihoz, vagy előbb felhívom a nőgyógyászom hogy ez lehet-e mellékhatása a "kórképemnek".


Tök igazad van, sajnos ezt már én is megtanultam magamon, hogy mikor voltak apró gyanúim hogy valami nem stimmel akkor tényleg valami nem stimmelt és a testem küldött jeleket, csak nem vettem komolyan.


Meg pl. 4 éve tudnám, hogy nem allergiám van, hanem orrpolipom :-).


Csak annyit jártam dokihoz ebben az évben.


Na, de igazad van inkább legyen több feleslegesen, mint kevesebb, mint ami kellett volna.


Köszi és bocs az előző kifakadásom miatt!

:-)

2011. jan. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!