Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nyaki, lágyéki nyirokcsomók...

A nyaki, lágyéki nyirokcsomók duzzanata és az éjszakai izzadás együtt, csak limfómára utalhatnak?

Figyelt kérdés
1 hete lázas voltam pár napig, bedagadt a nyakamon 3 nyirokcsomó, tegnap észrevettem a lágyékomban is kettőt, izzadok éjszaka, nem minden nap, de gyakran, nem vészesen, de azért érezni, kicsit fáj a torkom, piros, köhögök, fújom az orrom. Holnap megyek orvoshoz. Valakinek volt hasonló tünet? Örülnék, ha írnátok. Köszi előre is!
2010. szept. 28. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla! Ne képzeld be, bármilyen fertőzés okozhat nycs. duzzanatot, amely még a gyógyulás után is megmaradhat.
2010. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak tudod annyi szörnyűséget olvas az ember:( hogy az éjszakai izzadás, nycs. duzzanat, láz, általában limfóma jele... :(
2010. szept. 28. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó duzzanattal mindig orvoshoz kell fordulni, mert ő tudja a biztosat. Szóval én húznám a cipőmet.
2010. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezekkel a tünetekkel mononukleózisom volt.

:S

2 hónapig nem mehettem emberek közé...

2010. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
izzadtál éjszaka?
2010. szept. 28. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:

embertelenül...

:S


és úgy éreztem mandarin méretűek a nyirokcsomóim

a lágyékiak is érzékenyek voltak eléggé...


gyenge voltam, szédelegtem, nem ment le a lázam napokig

akkor mentem dokihoz

2010. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csak limfómára. Mintahogy a nátha sem csak megfázástól lehet. De az biztos, hogy egy kis banális fertőzés ritkán jár a lágyéki nyirokcsomót duzzanatával. Az AIDS okozhat még ilyet és általában, a virusos fertőzések. De ez már egy elég komoly tünet, ehhez nagyon benn kell lenni valamiben de sajnos sok más betegség állhat mögötte a limfómán kivül, mindenképpen szükséges a mihamarabbi orvosi kivizsgálás!
2010. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Figyuzz! az írta helyesen, aki azt írta, hogy huzd a cipőd és fussál az orvoshoz.
2010. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem hasonló tüneteim voltak szövetmintát vettek Lymphadenitist állapítottak meg kezelni meg sem próbáltak annyit mondtak, hogy műtét.Nem szeretem a kést magammal szemben így nem vállaltam a műtétet.Interneten olvastam,hogy a gyermekláncfű és a kombucha tea jó erre.Napi 15-20 virágszárat megettem + két bögre teát. Láss csodát 1 hónap alatt nyomtalanul elmúlt ennek már 2 éve.
2010. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én limfómás vagyok, és ilyenek voltak a tüneteim amivel vírusfertőzésre gondolt az összes orvos mert legtöbbször annak a tünete, de nekem bedurvult nagyon, majdnem belehaltam.
2010. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!