Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai izzadás mitől lehet?

Éjszakai izzadás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja szinte minden éjjel leizzadok. Éjjal vmikor felébredek h tiszta víz a pólóm, de az érdekes az, hogy csak a pólóm, tehát se a homlokom, se derekamtól lejjebb nem.

Elég sok vizet iszom bevallom, mondjuk ez nálam sztem vmi kényszertevékenység. Egy hónapja csináltattam vérképet, minden érték szinte a normális intervallum közepén szval nem értem.

Vkinek volt hasonló?


2010. máj. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

én is szoktam, bár mondjuk rendszerint akkor, amikor rohadt meleg van a szobában...

nem lehet h a hirtelen jóidőtől van?

2010. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen.Én egyszerre fázom meg melegem is van, de még vastagabb takaróval takarózom, nálam sztem ezért.Nem lehet h nálad is?vagy csaka póló anyaga nem jó?
2010. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mivel takarózol? Lehet valami meleg takarót használsz, és amiatt van...
2010. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

vastagon takarózom, de ez már jóideje így van. akkor is amikro meleg volt, és nem izzadtam. most meg... de tényleg annyira h szinte csavarni lehet a pólóból. utánna néztem egy kicsit, konkrétat nem olvasok sehol.

egyik azt írja TBC (ugyan már) másik idegrendszeri (mondjuk az lehet, mert elég feszült vagyok mostanában) ésataböbbi... hát nemtom, ha ma este is ez lesz, ak sztem orvos...:(

2010. máj. 10. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi okod orvoshoz szaladni. mindenkinek vannak rosszabb napjai. izzadás főleg akkor van, ha az embernek rémálmai vannak. az orvos se fog tudni mit kezdeni veled. gondolom dilibogyókat nem akarsz szedni. (meg minek is? izzadni természetes dolog, még ha néha kicsit sok is)
2010. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!