Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kell csinálnom hogy a...

Mit kell csinálnom hogy a szervezetem több alváshoz szokjon?

Figyelt kérdés

rosszul, felületesen alszok.....és reggel álmosabb vagyok mint lefekvésnél!!

napközbe is szeretnék aludni.....de elsőnek többet kén aludnom....

ja és kb. 8-9 órát alszom...pedig a szervezetem többet kíván!!!


2011. jan. 22. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ember szervezetének napi 7-8 óra alvásra van szüksége.

Fáradákonyság, álmosság több betegség jele is lehet, tehát első lépésben orvoshoz kellene fordulni, hogy kiderüljön, van-e valamilyen baj.

15/L

2011. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a doki kizárt!!! :)

de a 8-9 nekem nagyon kevés...:(

2011. jan. 22. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 8-9 óra alvás kevés, akkor pedig irány a doki! Én is hasonló problémákkal küszködöm, amikor a szervezetemben vashiány lép fel. Erre pár éve fényt derített egy vérvétel, amikor szintén kimerült és fáradt voltam mindig, legszívesebben a nap 24 órájában aludtam volna! 8-9 órának bőven elégnek kell lennie, így tényleg irány az orvos!

Mindezek mellett az életmódod is jelentős szerepet játszik ebben, ha egyoldalúan táplálkozol, nem eszel gyümölcsöket, zöldségeket, nem szedsz vitamint, nem sportolsz, akkor ha nem áll probléma a háttérben akkor is lehetsz ennyire fáradékony!

2011. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

vagy az is lehet hogyha új ágyad van akkor az szokatlan...

vagy a régi nem elég kényelmes...

vagy már sokat aludtál rajta, és az ágyad közepén van egy kis besüppedés, és azért nem tudsz...

lehet hogy az ágy az oka...

vagy valamiyle külső hatás...tv, villany, akármi....szerintem előbb ezek re figyelj oda.

2011. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!