Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon rosszul vagyok, mit...

Nagyon rosszul vagyok, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Hónapok óta fáj a hátam-mellkasom, gerincem és csöng a fülem...most pár napja rohamosan rosszabbul érzem magam...hidegek a végtagjaim, néha zsibbadok, szurkál, fáj az összes csontom...mozogni is alig tudok...orvosoknál (reumatológus, neurológus, FOG, stb) voltam az elmúlt hónapokban de mind csak találgat...mert az alap vizsgálatokban (vér, vizelet, Rtg.) nincs igazán semmi kórós, viszont én meg nagyon rosszul érzem magam...fájdalom csillapítók, nyugtatók, stb nem használ....fél éve semmi bajom nem volt, most meg egy roncs vagyok 32 évesen....

remegek, szédülök, fáj, ropog a váll, nyak, tarkóm, lapckáknál szúr, és a hasam is furcsa...mintha valami belülről tenne tönkre.....

Lehet ez valami daganat, vagy komoly súlyos baj, amit az orvosok nem vesznek észre....én meg lassan kimúlok....


2011. márc. 27. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a tüneteidet olvastam, először az autoimmun betegség jutott az eszembe, annak (is) ennyire sokféle tünete van és az orvosok csak nagyon nehezen diagnosztizálják, elég megfoghatatlan. Olvasgass utána (net, könyvtár) és ha magadra ismersz valaki történetéből, akkor érdemes a háziorvosodnak felvetni ezt a lehetőséget is.
2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, igazából olvasok már több hónapja, csak sajnos minden betegség tulajdonképpen szinte ugyanezt produkálja....

Voltam egy immunológusnál is de ő sem biztos a dolgában, nem tud semmit mondani....de vizsgálatokat egyik sem akar/mer csinálni, mert az "drága"..meg a qvota....én meg közben meghalok....

2011. márc. 27. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz egyszerűen vitaminhiányos?
2011. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amióta ez tart, azóta majdnem minden nap 1000mg c vitamint, magneB6-ot és multivitamint szedek, ... szerintem ez nem kevés...de nem érzek változást....
2011. márc. 27. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
De, ez kevés. Szedj legalább napi 3x-4x 1000mg C-t és mellé egy erős multivitamint. Pl Scitec vagy Twinlab.
2011. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma is fájt egész nap a has környéke, a nyak izom, és a hátam..a mellkasom...és néha olyan érzés mintha a szivemmel lenne valami....

A legújabb hogy a sípcsontom és a alkarom a csukló felett egy pontban is bele-bele szúr....

Azt se tudom milyen dokihoz menjek, belgyógász, házidoki, gasztrodoki, reumatologus, neurologus, szemész, immunologus, fül-orr gégész már volt....mindenki csak próbálkozik, vagy ötletel....de mivel nincs igazán mibe belekapaszkodni...(szinte minden negatív), így nem tudnak gyógyítani....

Valaki hasonlóból gyógyult már fel?

2011. márc. 28. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem lesz hasznos a tanácsom, de azért le irom. Egy barátnőm hasonló cipőben járt mint te ( mások voltak úgyan a tünetei,de borzasztó rosszul volt) Az orvosok nem tudták hogy mi a baja, és egyszerűen elengedték annyival hogy idegi alapon van. Majd felkereste Pesten az Ormos intézetet, és megállapították hogy lisztérzékeny,és hogy az epéjével van valami.

[link]

itt a honlap olvass utána szerintem egy próbát megér.

Rémélem mielőbb meggyógyulsz!

2011. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah ezt elfelejtettem irni hogy az Iriszdiagnosztikára keress rá.

[link]

2011. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez, hgoy nem csinálnak vizsgálatokat mert drága szerintem undorító. Mert ezek mind járnak neked, és a te rovásodra akarnak spórolni, mondhatom szép... Szerintem cirkuszold ki a drága vizsgálatokat, nehogy aztán miattuk "dobd fel a talpad" már elnézést kérek..

Remélem jobban leszel!!!

2011. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!