Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mitől lehet ez az...

Vajon mitől lehet ez az iszonyatos fejfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném, ha segítenétek! Már sokmindenkit megkérdeztem, orvosnál is voltam, aki persze nem lát semmit a felvételeken.

Mostanában egyre többször fordul elő, hogy fáj a fejem. De nagyon! Akkor nem tudok megmozdulni sem. Pénteken este volt így megint. Kocsiban ültem, éreztem, hogy elkezd fájni a fejem ( a homlokomnál, aztán hátrébb húzódik).

Már a kocsiból úgy kellett bekísérni a lakásba, ott úgy vetkőztetett le a Párom, mert mozdulni sem bírtam.

Egy óra múlva elaludtam, reggelre semmi bajom nem volt.

Mi lehet ez???

Kb. két-három hetente megismétlődik.

Az orvos elküldött kivizsgálásokra, de mindenhol minden rendben volt...nem értem!

Szerintetek?


2011. jan. 31. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Migrénes fejfájás esetleg?
2011. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A migrén az ilyen? Az ennyire fáj?
2011. jan. 31. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, iszonyatosan fáj. Menni, beszélni, dolgozni nem tud az ember. Olvass utána, a tüneteid alapján meglátod az e. Van rá ellenszer.
2011. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nem ért baleset? én 2009-ben kaptam agyrázkódást. Azóta állandóan fáj, előtte sose fájt a fejem. de okozhatja pl. vírusfertőzés, frontérzékenység, vérnyomásprobléma, vashiány stb.

2011. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is migrén, Nagyon rossz, nekem majdnem a felvételim ráment. gyógyszerallergiám van nem szedhettem fájdalomcsillapítót, csak a kialvás volt az egyetlen segítség. nekem fényérzékenység is jár hozzá. Nekem azt is mondták, persze,nem itthon, hanem egy német orvos, hogy elképzelhető hormonhiány vagy többlet, nem nagymértékű, egyéb bajt nem okozó, csak migrént. Ma már van olyan fájdalomcsillapító, amit tudok szedni, érzem, jön, akkor 2 különbözővek bombázom egyszerre, az esetek 90 %-ban hat. ha nem, csak az alvás (sötétben)
2011. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!