Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg aki már volt,...

Pánikbeteg aki már volt, azoknak figyelem! Hogyan tudom magam megnyugtatni, amíg nem megyek a pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

El kell(ene) hinned magadnak, hogy a félelmeid alaptalanok. Én pl. attól féltem hogy megfulladok, megáll a szívem minden előzmény nélkül és hasonlók.

Normális, egészséges ember vagy, nem fog veled semmi történni, csak lélegezz nyugodtan.

Ha van valaki a közeledben, akkor beszélgess vele, akár a félelmeidről, akár bármi másról, a lényeg hogy elvonja a figyelmedet.

Apropó: pszichológus vagy pszichiáter? Szerintem az utóbbi lenne a jobb választás.

2011. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgass valami nyugis zenét, lazítsd el az izmaidat, ha lehet ülj le, kezdj el gondolkodni egy számodra pozitív szituáción , képzeld el, hogy olyan dolog történik veled, amire nagyon vártál már. De egy régi kedves emléket is felidézhetsz.
2011. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne küzdj a félelem ellen.nekem bevált.ha ellenállsz annál rosszabb.engedd át magadon,és rá fogsz jönni,hogy csak illúzió az egész.
2011. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elsőnek: pszichológus egyenlőre
2011. febr. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!