Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha teljesen ki szeretném...

Ha teljesen ki szeretném magamat vizsgáltatni (szervek stb), akkor azt hogy mondjam az orvosomnak? És hány helyre kell mennem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 10:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy PET CT, 250ezer ha mondjuk valamennyit belefizetne az állam, vagy részletfizetés lenne, de lehet, hogy van, akkor ott sok komolyabb betegség látszódik, gyulladás is meg a malignus folyamatok.
2011. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik országban nincs olyan, hogy ingyen kivizsgálnak, sok helyen meg sokkal drágább az orvosi ellátás mint amennyit levonnak nekünk tbkén, arányaiban is.
2011. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vérkép sokszor nem ér semmit, legrosszabb stádiumos rákos voltam, csak még nem tudtam és simán adtam vért, teljesen jó volt a vérképem.
2011. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De PET CT-r szerintem így is durva sorbanállás van. Ha mondjuk minden embert megvizsgálnának, akkor szted mennyit kellene várni? Mire odajutna az az ember, akinek tényleg baja van, már meg is halna kb. Nyilván akinek indokolt, azt úgy is elküldik. De ha vki makk egészséges, azt nem fogják pet ct-re küldeni.
2011. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Milyen rákod volt? Hogy derült ki? Milyen szűréssel lehetett volna hamarabb észrevenni?
2011. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Betegünk!


Ha úgy érzi, hogy panaszával onkológushoz kell fordulnia, és igénybe szeretné venni az Országos Onkológiai Intézet ambuláns vagy kórházi gyógyító munkáját, akkor szeretnénk tájékoztatni Önt mindarról, ami könnyebbé teheti eligazodását


Mindenekelőtt felhívjuk figyelmét arra, hogy az Országos Onkológiai Intézetbe az ambulanciára, a járóbeteg rendelésre nem kell beutaló. Panaszával vagy gyanújával a szakrendelő illetékes orvosához fordulhat, ahonnan - szükség szerint - további vizsgálatokra küldik. Panaszainak ismertetése során fontos, hogy ha van korábbi lelete, kórházi zárójelentése, az egyéb szükséges iratokkal együtt hozza magával.

2011. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

www.oep.hu/pls/portal/url/ITEM/63A93B45B26DA8A2E040A8C0CB325BB5


Elég szűkek a TB támogatott lehetőségek.

2011. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!