Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » GYÓGYSZER, DROG, ALKOHOL. és...

GYÓGYSZER, DROG, ALKOHOL. és babát várunk. Szerintetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párom antidepresszánsokon, nyugtatókon él. Gyógyszerfüggő. Napi rendszerességgel vesz be különböző fájdalomcsillapítókat, szívritmusszabályzót, vagy épp görcsoldót. Újabban visszaszokott a drogozásra. Speed-et jelenleg rendszeresen használ. 32 hetes terhes vagyok. A terhességem végiggörcsöltem, illetve bőgtem a sok idegeskedés miatt. Mit gondoltok? Lesz apja a gyermekünknek?
2010. febr. 6. 22:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, már csak a gyerek miatt is. Ha terhes vagy, és még így sem volt képes abbahagyni, akkor ez már csak rosszabb lesz. A kicsire pedig semmiképp nem lesz jó hatással egy ilyen apa, és 15 év múlva ott fog kikötni, ahol én: a pszichiátrián. Hagyd el a fenébe, komolyan mondom, bárhogy is szereted. Ha nem hagyja abba, nem is tesz érte, akkor nem szeret annyira, hogy vele maradj... És ha újabban VISSZAszokott, akkor semmit nem tesz érte, sőt.
2010. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani,de nem lesz.Vagy azért mert nem tud magáról,v. azért mert korán meg fog halni,ha így folytatja.

Tudom,nehezet kérdezek,de miért nem hagyod ott v. mentek el dokihoz?Ennek a gyerek fogja látni a kárát!

Remélem,te egyikkel sem élsz,ha mégis,szigorú orvosi ellenőrzés alatt szedsz gyógyszert,amit szabad a terhesség alatt.

2010. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Szép kis apa.. én megmondanám neki.. vagy a drog vagy a gyerek+te

válasszon melyik a fontosabb.

2010. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Én meg nem szülném a helyedben, vagy ha igen, akkor messzire menekülnék vele egy ilyen apa elől, hogy meg se ismerje.
2010. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%

az antidepresszánstól, nyugatatóktól, fájdalomcsillapítóktól még nem lesz valaki őrült, vagy függő. ezeket nem véletlenül szedi, gondolom. én is szedtem.

a drog a baj. miért nem kér segítséget?

2010. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a kérdésből hirtelen, hogy te élsz ezekkel a szerekkel. Hát a párod nem fogja abbahagyni ezeket szerintem. Eleinte talán megígéri, hogy a baba miatt nem csinálja, de aztán jönnek majd az átvirrasztott éjszakák, a stressz... Aztán 1 kevés speed és onnan megint nem lesz megállás. Nem tudom, hogy te a kérdéseddel mit is szeretnél, hogy legyen melletted, vagy ne legyen melletted az "apa". De jobb lenne, ha nem lenne ott, mert téged is frusztrál, ahogy írtad is. Kívánom neked, hogy egészségesek és boldogok legyetek, apával, vagy apa nélkül, ahogy Te szeretnél!
2010. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én természetesen egyikkel sem élek. Fájdalomcsillapítót nem veszek be, nem hogy mást.

Már sokszor állítottam válaszút elé, mindhiába. Mindig csak ígérgetett, de a végén csak nem tudott ellen állni.

Jár pszichiáterhez, aki folyton csak növeli a gyógyszeradagot. Elmentünk egy komolyabb pszichológushoz, fizetőshöz, de semmit sem segített. Minden csak ideig-óráig tart nála, utána újra vissza zuhan.

Azt mondja, ha meglesz a pici, minden megváltozik. Mert (állítólag) nagyon várja, hogy megszülessen a lánya, és szerinte teljesen máshogy fog viszonyulni sok mindenhez. Nem tudok nem reménykedni. Talán ez lesz a vesztem/vesztünk...

2010. febr. 6. 22:43
 8/30 anonim ***** válasza:
10%
Fasza, te ilyen hapsival csináltattad fel magad? Ennyire mindegy, hogy kitől van a kölyköd???
2010. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
22:43-as... Ő nem a kölyköm, hanem a gyermekem... És nem "felcsináltattam magam", hanem nekünk is váratlanul, összejött ez a pici. És akármilyen az apja, én ezt a kisbabát tiszta szívemből szeretem, és egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy elvetessem, vagy ne akarjam megszülni. Ő a miénk, és hálát adok a sorsnak, hogy megajándékoz egy kisgyermekkel. És a végsőkig reménykedek, hogy az édesapja még nagyon sokáig mellette lehet. És persze mellettem is..
2010. febr. 6. 22:50
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Az Apaság onnan kezdődik,amikor megfogan a baba..Ha eddig nem volt képes leszokni,nem is fog..Nincs felelőség érzete,milyen apa akar lenni?A GYEREK is csak addig lesz érdekes neki,amikor először meglátja,aztán majd jönnek az éjszakák..Ráadásul depressziós is..nyugtatókat szed?-Gyerek mellett nem lesz nyugodtabb..Egy gyereknek szülők kellenek,nem idegroncs,belőtt zombik..Nem sajnállak,Te választottad!Old meg,vagy rugdosd el egy elvonóra..A hülye miatt meg te görcsölsz,és bőgöd végig a terhességed..ez azt jelenti,hogy a 'baba a hasadban görcsöl és bőg végig'..Gondolj bele..
2010. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!