Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én annyira bírom amikor a...

Én annyira bírom amikor a drogosok megpróbálják bebizonyítani, hogy a fű/drog végül is gyógyszer, mert mennyi mindenre jó, és egy sör sokkal ártalmasabb. Vélemények?

Figyelt kérdés

rendkívül elvakultnak tartom őket, objektív vitát ezzel kapcsolatban nem lehet velük folytatni, hisz első az anyag, azt minden körülmények között meg kell szerezni/védeni.

deviáns viselkedésük mely szerint legalizálni kéne, csak bomlasztaná a már így is szétzilált társadalmat.azért érdekelne, hogy drogozás előtt is ez volt-e a véleményük ezeknek a függőknek...


2010. máj. 10. 17:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
52%

Nekem elegem van már belőlük. Jó hogy nem akarják már szentté avatni a füvet, meg gyógyszertárban árusítani. Nekem is ez a kedvencem, az ilyen érvelése...

- elszívsz egy füvet, az egy lépés a kemény drogok felé, akkor ennyi erővel megiszol egy sört az lépés az alkoholizmus felé.


- a fűtől nem leszel köcsög, nem vered félholtra a családodat


- a fű nem olyan ártalmas mint a pia


hát csesszék meg, a piálást is betiltanám mint a füvezést aztán lehetne pampogni. És még legalizálni akarják... hát az én gyerekem ne lássa majd, hogy legális, és mennyien füveznek... én úgy megbüntetném a füvezőket, hogy kétszer is meggondolnák, hogy füveznek-e. És igen! A közterületen részegen okádó szemétládákat is ugyanúgy.

2010. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
41%

A fű valóban egészségesebb dolog, mint a pia, és valóban vannak betegségek, amikre természetes gyógymód.


Az, hogy a füvet ilyen negatív színben látja a nyugati társadalom, csak beidegződés. Indiában mindig is normális, elfogadott dolog volt.



Ugyanígy, nálunk is egy szót sem szólnak, ha valaki alkoholt iszik és marhahúst eszik, de Indiában már lehet, hogy rögtön lincselnének.


Minden relatív, más kultúra, más szokások. Ennyi.

2010. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
71%
48% igazad van, pontosan így van. MÁS KULTÚRA! A mi kultúránkba nagyon nem illik bele a fű... náluk meg ezer éves szokás. Akkor ne verjék a nyálukat a füvesek, hogy lenézik és megvetik őket. Most mindjárt jönnek az ilyen értelmes hozzászólások, hogy "a cigi beleillik? vagy a pia beleillik?". Inkább mint a fű. Mivel már régen is borozgattak az emberek.
2010. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00


:D:DDD erről beszélek. kérlek legyél őszinte, mióta szívsz?

2010. máj. 10. 18:03
 5/81 anonim ***** válasza:
71%
Csak a miheztartás végett, egy-egy pohár bornak illetve sörnek is bizonyítottan gyógyító hatása van, MINDENRE, nem csak néhány betegségre.
2010. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
36%
Azért kell tolerálni a füvezést, mert manapság már olyan világban élünk, ahol attól, hogy egy adott kultúra országában élsz, szabad úgy viselkedned, ahogy egy másik ország kultúrájában szokás. Ez a multikulturalizmus. Ha drogozni akar valaki, hát drogozzon. Ha elkezd bajt keverni, azért van a rendőrség, hogy megállítsa. Nemcsak drogtól követhetnek el bűnöket az emberek.
2010. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
77%
nem beszélve a pálinkáról, aminél jobb (külső-belső) fertőtlenítőszer nincs a világon
2010. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:07


nem, nem. ezt csak te és az elvbarátaid próbálják elérni. igazából ez a célja a liberalizmusnak: se Isten, se család, se haza.tudod én nem tolerálom, hogyha burkában meglátok egy nőt az utcán. ez egy keresztény ország igen is alkalmazkodjon az itteni értékrendhez!

2010. máj. 10. 18:09
 9/81 anonim ***** válasza:
77%
18:07 le vagy maradva, ugyanis a multikulti a végnapjait éli (hálistennek!)
2010. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
31%

Objektiv vitát akarsz?


Nézd meg kérlek, hány főt kezelnek alkohol-függőséggel és hányat marihuána-függőséggel. Elárulom, előzőből kb 20x annyit, holott a használata mindketten kifejezetten elterjedt, az él vele, aki akar. Amúgy meg milyen dolog leszólni valamit, amit nem ismersz? Én legalább mindkettőt sokáig használtam, és könnyen megmondom a tutit - az alkoholtól leépülnek az izmaid, tönkremegy a májad, elpusztulnak az agysejtjeid (már rögtön következő nap érzed a hatásait = másnaposság), agresszivvá tesz (kocsmai verekedéseket vajon a 2 közül melyik tábor kezdeményezi?), miközben a fű.. hmm.. memóriazavatokat okozhat? (de mintha az alkoholos éjszakáknál is előfordulna, hogy nem emlékszünk minden pontos részletre.. ugye-ugye).


Szóval fű. Objektiv-szubjektiv is bizonyitva.

2010. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!