Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ízületi gyulladás látszik a...

Ízületi gyulladás látszik a vérképen?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta fáj a gerincem, váll, nyakam, hátam, derekam, és az összes ízületem változó mértékkel kéz, térd, boka, bordák-szegycsont, és az elmúlt időben már egyre többet is ropog mindenem....volt Rtg, meg Mri, de ott csak némi a korral járó kis kopást, és kis gerincferdülést írtak a papírra, és azt mondták menjek reumatológushoz...

Csináltattam maszek vérképet és vizeletet, és minden normális, a süllyedésem 0, a CRP 0, a reuma faktor 0, húgysav normál, vas normál....így hogy lehet sokízületi gyulladásom???? Az nem kéne, hogy látszódjon a vérképen?


2011. febr. 22. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom , hogy merre laksz , de érdemes lenne egy rendes immunológiai kivizsgálás. Nem sok jó hely van de ha gondolod írd meg melyik régióban laksz aztán tudunk ajánlani valamilyen szakrendelést.


Itt Pécsen pl nagyon jó az Immunológiai klinika.

2011. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia,


Budapesten lakom, de szoktam Pécsre járni, bár csak hétvégenként, és csak egy-két havonta.....

2011. márc. 2. 06:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sok idő telt el a kérdésed óta érdekelne hogy vagy, történt-e előrelépés, sikerült-e azóta felderíteni a panaszaid okát? Én is hasonló cipőben járok 28 évesen szinte vegetálok a fájdalmak miatt..
2016. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!