Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szív környéki szúrás lehet a...

Aniangyal kérdése:

Szív környéki szúrás lehet a gyógyszertől?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el szedni a Sertralin Sandoz nevű pánikbetegségre való gyógyszert, de ma kb egy órája a szívem környékén egy percig tartó szúrást éreztem ami levegővételnél csak rosszabb érzés volt. Nagyon megijedtem, pánikolok, mert nekem ilyen még sohasem volt, amióta meg elmúlt azóta fáj a bal karom. Lehet mindez a gyógyszertől? A betegtájékoztatójában nem volt ilyesmi a mellékhatások között.
2011. febr. 23. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Menj el orvoshoz mond el mi a bajod és majd ő megmondja.
2011. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a baj, hogy a háziorvosom már tiszta idegbeteg hogy én állandóan rohanok hozzá mostanában. Minden nap lassan ott vagyok halomra írja föl a gyógyszereket és küldözget ide-oda. Tudják hogy én pszichiátriai eset vagyok, de már nagyon égőnek tartom és gondoltam megkérdezem itt, hátha valaki tudja.
2011. febr. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!