Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Telfast-ot szedek allergiára,...

Telfast-ot szedek allergiára, de még csak 2 napja, viszont tegnap migrénem volt! Lehet a gyógyszertől?

Figyelt kérdés
4 éve már egyáltalán nem volt migrénem,semmi nem változott az étkezésemben,ugyanazt a parfümöt használom,ami nem "zavar",tehát csak erre tudok gondolni,hogy a gyógyszer okozhatta!
2011. jún. 4. 11:31
 1/3 anonim válasza:

Lehet. Sokszor nem a hatóanyag, hanem a hordozóanyag felelős a furcsaságokért. Saját ismerősi körben a gyógyszertárban vett c-vitamin hordozóanyaga az emelt dózis miatt ideiglenes csőlátást eredményezett.

Allergiára inkább szerintem szedj természetes eredetű (tojáshéjból vagy kagylóhéjból kivont) kalcium-magnéziumot (olyat vegyél, amiben együtt van a kettő), természetes c-vitamint, természetes e-vitamint és fokhagyma kivonatot. Vannak jó termékek, amik hatásosak mellékhatások nélkül. Nem csak az allergiára (ami sokszor a környezeti hatások miatt kialakult túlzott immunrendszeri túlreagálás) hatnak, hanem általánosan az egész szervezetre jó hatással vannak.

2011. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi...hát meg sem tudtamn,hogy mire vagyok allergiás,mert kb.5 percet sem voltak fenn azok a cseppek,már kivörösdtem,3-an körbeugráltak,lemosták,kaptam Ca-ot,meg gyógyszert...de elég furán érzem magam,szóval megpróbálnám inkább a Vega teszt,meg homeopátiát,hátha jobban járok:) köszi a segítséget:)
2011. jún. 4. 12:08
 3/3 A kérdező kommentje:
ja,és enyhe asztmám is van...csak,hogy boldogabb legyek:)
2011. jún. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!