Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lett velem? Hogy kérjek...

Mi lett velem? Hogy kérjek segítséget?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy nagyobb veszekedésem anyámékkal, lényegtelen dolog miatt. Azóta úgy érzem, hogy még jobban eltávolodtam tőlünk. Suli sem érdekel annyira, alig eszem, rossz a kedvem, képes vagyok egész délelőtt sírni (akár még a suliban is). A csuklómon most ejtettem pár sebet. Egyáltalán nem érdekel már az életem.


17L


2011. febr. 24. 20:29
 1/4 anonim válasza:

szerintem mindenképpen menj pszichológushoz. :S

vagy írd össze a jó dolgokat az életedben :D biztosan találsz.erőltesd meg magad,és ne csak a rosszra gondolj :)

2011. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyél a barátaiddal! Sportolj sokat,mert bizonyított,hogy aki nem sportol,hamarabb esik depresszióba,mint a sportoló társai.

Igen,az előttem szólónak is igaza van. Írd ki magadból,amit jónak találsz magadban! :) Írj naplót az életedről,s majd visszaolvasod 1-2év múlva,és majd csak "nevetsz" rajta..

Ha ez sem megy,pszichológus. :\ Tényleg tud segíteni,és kilábalni ebből! Egyébként a kamaszkor vége felé vagy,ilyenkor ez gyakori.. Nálam is ezek vannak.

2011. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első vagyok. esetleg lehet,hogy B1 vitamin hiányod van,mert az okozhat fáradtságot,álmatlanságot,depressziót. Egyél vörös húsokat,májat (ha szereted)és sok-sok magvat (dió,mogyi ilyenek)
2011. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. febr. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!