Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsot kérnék tőletek ezzel...

Tanácsot kérnék tőletek ezzel kapcsolatban, hogy jó-e ez így vagy módosítsak rajta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már lassan 6 hónapja edzek (Idén február óta.). A súlyom akkor 98 kiló volt és rendkívül dagadt voltam. Se izmom nem volt és semmi erőm sem. Oszt mióta kidobtam mindenféle káros kaját. Mármint abbahagytam a sz*r evését. pontosítva nem eszek gyors kaját és csak kerti zöldséget meg csirkemellet, halat meg pulykát azóta rendkívül sokat fogytam. :) És most vagyok 93.5 kiló. Italt amit egyedül fogyasztok az csak víz. :D Napi 3-4 liter mindig lecsúszik. :) Jó néha-néha azért iszok mellette 1-2 pohár cappyt vagy esetleg valamilyen energiaitalt, hogy azért ne legyen egyhangú. :) A magasságom 181 centiméter. :) Az edzéseim is úgy csinálom, hogy heti 4 alkalom. Mármint a hétvégémet teljesen felöleli. :) Úgy naponta max. 2 órát edzek és mindig tartok a gyakorlatok között 1-2 perc szünetet. Csak amióta a 6-ik hónapban vagyok észrevettem, hogy a hasam fölött lévő zsírréteg lassult volna fogyásban. Ebben kérném igazából a segítségeteket.


18/F


2011. aug. 6. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a zavaros fogalmazásomért, de edzések után nem tudok annyira koncentrálni. :(
2011. aug. 6. 14:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni nincs pontos étrended csak elképzelésed, hogy mit nem akarsz enni...
2011. aug. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 oyeacch ***** válasza:

Fehérje+ Ch-

több aerob/kardió, és legyen minden kigrammolva. Vess be zsírégetőket.

2011. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takumi ***** válasza:
GYakorlatok között kisebb szünet pörgesd az edzést, vegyél vmi zsírégetőt.
2011. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Az étrendem úgy pontos, hogy miből eszek és miből nem. A kcal-al nem nagyon foglalkoztam...


Étrendem:

-Napi 3-4-szer eszem.

-Olyan adagokban, hogy a gyomromban meglegyen a teltség érzete.

-Hús (hal, csirke és pulyka.)

-Sajt (Házi sajtok félzsírosak, mozarella néha-néha.)

-Zöldségek. (Ami a kertünkbe megterem azt fogyasztom a bolti sz*r helyett.)

-Gyümölcs (Lehetőleg a kertünkbe levőt eszem meg szintén a bolti sz*r helyett.)

-Tésztafélék és rizs. :)


Ezeket fogyasztóm mint szilárd étel.


Folyadék: Víz (90%-ban.) :)

2011. aug. 7. 11:49
 6/7 Takumi ***** válasza:
Tésztafélék nelegyen.
2011. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A tésztaféléket kiveszem. :) Bár mondjuk azt is havonta 1-2-szer, ha eszek olyat. :D
2011. aug. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!