Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta nem tudok aludni!...

Napok óta nem tudok aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok stressz ért mostanság.Mikor a párom éjjeles akkor kb 2 óra hosszát tudok aludni!Akkor is rémálmaim vannak.Pánikbeteg vagyok.Frontint szedek de már ez sem segít az alvásban.Fáradt vagyok :(
2011. febr. 26. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez volt velem is pár hónapig aztán kicsit felpörgött az életem az utóbbi időkben így hamar kifáradok már és tudok aludni azért. Ha a frontin nem hat, menj orvoshoz és kérj valami mást hátha az hat. Vagy gyógyszertárban is megkérdezheted hogy mit ajánlanak még.
2011. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
ha valaki nem tud elaludni, vagy éjszaka gyakran felébred, akkor a máját kell megtisztítani. Ha 1 főtt krumplit a főzőlevével, és néhány fűszerrel összeturmixolva megiszunk, segítünk a májnak tisztulni. Egyébként meg lefekvés előtt igyál meg 1 csésze mézes langyos tejet/utána öblítsd ki a szádat/, zárjál ki minden zavaró tényezőt a hálószobádból. TV, fény, elektromos berendezések. Legyen teljes nyugalom körülötted. Becsukott szemmel kezdjél egyesével magadban 100-tól visszafelé számolni. Nekem ez mindíg beválik. 60-nál legkésőbb már alszom is.
2011. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Főzz teát cickafarkból,levendulából,citromfűből,macskagyökérből,komlóból, vagy mentalevélből. Reggel, és este 1-1 pohárral langyosan idd meg.
2011. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, de ezek a frontok teljesen kicsinálnak. Én tudok aludni, de állandóan feszült, ideges vagyok. A folyamatos gyógyszerszedés mellett ismét letargikus hangulatba kerülök. Nekem a januári holdfogyadkozás is betett, és a mostani, keddi napkitörés is csak rossz közérzetet hozott.
2011. febr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3ek. mézhez adj 3ek. almaecetet, lefekvés előtt vegyél be ebből a keverékből 2 tk.-nyit. Az almaecetben található kálium, vas, magnézium nyugtatólag hat.
2011. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!