Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy néha szerete...

Az normális, hogy néha szeretek szomorú lenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom rá a választ, de erre kíváncsi lennék, mert én is így vagyok ezzel...
2011. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Az valahogy nem jó, ha valaki vágyik arra, hogy szomorú legyen. Viszont, ha éppen szomrú vagy, az jó, ha nem, menekülsz előle. Én így vagyok ezzel. Nem szeretnék depressziós lenni, de egy kis őszi mélabú azjó, sok mindent megérthet
2011. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem Ok,ha valaki szeret szomorú lenni...az,hogy olykor belenyugszol abba,hogy egy-egy helyzet elszomorít és nem próbálsz meg erőltetve túlesni rajta,hanem inkább kivárod,hogy a dolgok a maguk módján történjenek,az rendben van.

De szomorúnak lenni egy rossz állapot,márpedig alapjáraton az ember a jót keresi...szóval szerintem nem normális.

2011. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!