Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szomorú vagyok, de...

Olyan szomorú vagyok, de vajon normális ez?

Figyelt kérdés

Én egy 20 éves lány vagyok és most lett egy munkám, de el kell költöznöm, mert 40km-re van, pároméknál fogok lakni, megkaptuk a felső szintet. De én annyira szomorú vagyok, a sírás kerülget egyfolytában, hogy itthon kell hagyni a családomat. :( Nem vagyok rá felkészülve úgy érzem. Nagyon ragaszkodom a szüleimhez. Belehalok úgy érzem. De minden szombaton haza kell majd jönnöm mert sulim van akkor. Szóval végül is sűrűn látom majd őket. De nagyon fáj. Itt ülök és sírok most is, megszakad a szívem.


Kérlek ne szóljatok le.


2010. júl. 30. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
örülök, hogy ilyen jóba vagy a szüleiddel (én is amúgy nagyon szeretem a szüleim), de ne keseredj el, nem 200kilóméterre mész, csak 40=) bármikor láthatod őket, szóval ne sírj.(=
2010. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
tudom hogy rossz de az a 40 km nem olyan nagy távolság... Engem és a szüleimet 600km távolít el.. Majd megszokod egy idővel felnőtté váláshoz ez is bele tartózik.! Nyugi.. Fel a fejjel.
2010. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A 40km valóban nem sok.Próbáld magad azzal vigasztalni,hogy a barátoddal fogsz lakni.:)

Azt a 40km-t még a meló után is meg tudod tenni ha nagyon hiányoznak:)

2010. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én is ezzel nyugtatom magam, hogy közel vannak, szerencsére van kocsi is. Busszal is csak 1óra kb. És nagyon nagyon kell a pénz. :(
2010. júl. 30. 21:13
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

napi 40 km oda-vissza azért nem egy távolság. Én napi 220 km-t utazom ami 3,5 óra.:S de jó pénzért teszem.

Ha nem vagy még felkészülve, hogy elhagyd a családi házat és az önálló életre, ne tedd!

2010. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Próbáld felfogni pozitívan.

Ez valami új lesz, de bármikor hazamehetsz, bármikor beszélhettek, fel a fejjel:)

2010. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy EMBER!!!!!! aki szereti a szüleit. Nem csak igavonó barmoknak nézi őket. Nagyon jó szülők lehettek, amig nevelniük kellett, és ezek szerint nagyon jó nagyszülők lesznek.


Ne aggódj, szerintem bármikor mehetsz hozzájuk látogatóba, de ez a felnőtté válás része.

2010. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
a munka eltereli a figyelmet a szomorúságról:D
2010. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
igen normális.. mondjuk én nem sirnék mert engem itthon vernek. és alig várom hogy elmehessek. nevelőapám szokott
2010. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Én 1300 km-re vagyok és én is huszonéves és én is szeretem anyut...
2010. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!