Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Köldöktől lefelé milyen belső...

Köldöktől lefelé milyen belső szervek vannak belül?

Figyelt kérdés

Minden reggel fáj a hasam, az alhasamnál, nagyon erősen, mintha egy kést húzogatnának benne... Ez tényleg minden reggel jelentkezik, 10-20 percig, max fél óráig van, aztán elmúlik. De már lassan elrontja minden napomat... Tényleg, néha úgy fáj, hogy csak ülve hajlongani tudok, még kiegyenesedni se. Korábban gyanakodtak egy-két dologra, voltam vérvételen és vizeletvizsgálaton is, vér alapján lisztérzékenységre gondoltak, de a gyomortükrözés kiderítette, hogy nem az. Vizsgáltak még UH-val is, de nem találtak semmit. Nőgyógyász is megultrahangozott, cisztára gyanakodott, de nem látott semmit. Azt mondták, lehet hogy pszichés eredetű. De ez egyszerűen nem lehet az!

Általában székelés előtt is fáj, és néha közben is. Ma reggel különösen durva volt, és egyből utána wc-znem is kellett, és zöldes volt a kaki. Őszintén szólva, eléggé megijedetem, hogy mi van már velem... Megint menjünk el belgyógyászhoz? És ha megint nem találnak semmit? Keljek fel minden reggel azon parázva, hogy talán nem készülök el időben, mert mi van ha nem tudok mozdulni se a hasfájástól? Ez így nagyon nem normális. Anyukám meg nem igazán érti meg, azt mondja mindenkinek fáj egy kicsit a hasa, ha wc-znie kell. De ez nem átlagos fájdalom már...

Kérlek, ha valaki végigolvasta, próbáljon meg valami tanácsot adni!

17/L


2011. márc. 4. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen engem is elküldtek egy chron vizsgálatra,szerencsére negatív lett.Annak a fő tünetei a hirtelen sok fogyás,étvágytalanság,gondolom neked egyik sincs.Egyébként igen,az egy állandó műtéttel járó betegség,az elhalt beleket(mivel a baktérium felemészti őket)eltávolítják,az épeket pedig rögzítik vagy mi.A baj csak az,hogy egy idő után megtámadja az ép beleket is ez a baktérium és ezt ujabb műtéttel eltávolítják.Elég durva,de ismerek chron beteg srácot,aki 10éve beteg ezzel,de még egyszer sem műtőtték.Viszont szinte semmit nem ehet,szigorú diétával kell élnie.Nem hiszem hogy neked ez a bajod,én inkább ibs-re gyanakszom,és nem ártana egy tejcukorérzékenységi vizsgálatot még megcsinálni,vagy valami más ételallergiát.
2011. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!