Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kicsit antiszociális vagyok,...

Kicsit antiszociális vagyok, hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Szeretek egydül lenni és sokat gondolkodni. Vannak barátaim, de nem szívesen beszélgetek velük csak, ha kérdeznek válaszolok. Hpgyan változtathatok ezen? Már a tanárok is kérdezgetnek, hogy mi bajom van, meg ilyeneket...

16/L


2010. nov. 26. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
járkálj el velük erre arra legyél nyitottabb ilyesmi,nem tudom énis az vagyok de nem zavar.a legtöbb ember ostoba nem akarok velük különösebben kontaktolni
2010. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem a bunkó osztálytársaimból an elegem, hogy nem bírják ki, hogy ne nyomizzanak le(szakközepes osztály és sok a bunkó cigány) és nem akarok velük egy terembe lenni 45 percnél tovább, csak az a baj, hogy már a barátaimmal sincs kedvem beszélgetni, mert (ez lehet nagyképűen hangzik, de) unalmasak...
2010. nov. 26. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
másik suli?
2010. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
minek akarsz változtatni ezen?? ez így jó.
2010. nov. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez nem baj? Akkor a tanárokat mért zavarja? Úgy értem engem nem zavar, hogy ilyen vagyok, mert nem hiányoznak az unalmas beszélgetések, hogy ,,Képzeld milyen rúzstvettem a hétvégen'' és hasonlók, csak irritál, ha valaki hozzám szól és az életemről meg a magán ügyeimről kérdez.
2010. nov. 27. 14:05
 6/13 anonim ***** válasza:
hát Én ilyenkor simán nem mondok semmit, vagy csak ilyen tessék-lássék, és akkor rájönnek az embik, hogy jobb békén hagyni.
2010. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Kicsit antiszociális vagyok"


Max. aszociális, nem antiszociális.


"Szeretek egydül lenni és sokat gondolkodni."


Ez nem aszocialitás. Az emberek különböző mértékben igénylik a társaságot. Van, aki rosszul lesz öt perc egyedülléttől, van, aki igényli az egyedüllétet.


"Hogyan változtathatok ezen?"


Hogy képzelnéd el a megváltozást? Hogy hirtelen érdekelni kezdenek a szánalmas osztálytársaid szánalmas kalandjai (milyen rúzst vettek a hétvégén stb.)? Ehhez hülyülnöd kellene (jó sok alkohollal és marihuánával megvalósítható, de nem javaslom).


Annyi a bajod, hogy valószínűleg értelmesebb vagy a környezetednél. Ez nem hátrány, hanem előny. Érettségi után menj főiskolára, addig is tanulj idegen nyelvet, használd ki az intelligenciád előnyeit.

2010. nov. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

épp japánt tanulok magamtól már vagy 2 éve:D

a suliba meg felvettem a spanyolt az angol mellé, szóval az idegen nyelv tanulás az megvan

2010. nov. 28. 08:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért lehet, hogy érdemesebb volna egy másik, nívósabb iskolát választani, ha csak 16 éves vagy,akkor még elég sok van hátra!Fővárosi vagy? Itt sok a lehetőség!
2010. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem Budapesti vagyok, olyan viszonylag kis város, kb 4-6 iskola van, de jobb iskolába nem vennének fel, mert oda kell német nyelvtudás és az meg nekem ugye nincs, vagy mehetek még a vallásos suliba, de nem vagyok hajlandó minden óra elött úgy tenni mindha imátkozék, meg ilyenek, mivel nem vagyok vallásos...

Hülyeség lenne szerintetek tanárnak mennem? Szívesen lennék az, bár nem a fizetés miatt, de vonzz az a szakma:D

Szakmunkásból mehetek tanárnak? Nem fognak kiröhögni, hogy milyen hülye gondolataim vannak?

2010. nov. 28. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!