Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha azt érzem a lelkem annyira...

Ha azt érzem a lelkem annyira beteg h úgysem változtathatok és ez felemészt mi értelme egyáltalán élni?

Figyelt kérdés

sokszor akartam öngyilkos lenni.és mindig újra és újra(csak az erős gondolatig jutottam- jah és pszichológusnál már jártam,nem tudott segíteni.) .a múltkor mint 10 évesen kést szorítottam a hasamhoz majd gyógyszereket kerestem .aztán úgy voltam vele ez szánalmasan teátrális ..

Ami lennék amivé válni akarnék, azt úgy érzem nem vagyok képes elérni, kisebb kudarcra is kiborulok totál életképtelen vagyok .


És tudom ha hasznosnak akarom érezni magam mennyek önkéteskeind blabla -de az a kép a ami fejemben él magamról ,azzal van a baj. mert akármit akartam változtatni,csinálni sosem lettem boldogabb.sosem szerettek jobban ,sosem figyeltek jobban.


ha egykét napra hétre megmozdulni látszik valami is utána minden ugyan olyan és ez így megy 26 éve..


én már nem hiszem h ez valaha másképp lesz ..

ilyen lelkülettel nem érdemes élni ..


2011. júl. 22. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
NE LÉGY ÖNGYILKOS
2011. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
GONDOLD MEG MIÉRT NEM VAGY HÁLÁS AZ ÉLETÉRT??TE SZERENCSÉTLEN
2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ÉLNI MINDENKÉPPEN ÉRDEMES EZT JÓL JEGYEZD MEG
2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
VIN DIESEL VEDD LE A FARKAD A SHIFT GOMBRÓL!
2011. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mit szeretnél elérni?
2011. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy megkérdezted -ma te vagy az első aki feltesz nekem egy velem kapcsolatos kérdést.

sok mindet szerettem volna.. illetve 2 dolgot igazán -de nagyon messze vagyok tőle -a lelki alkatom úgy érzem nem teszi lehetővé h elérjem.


Amúgy mostanság csak egy kis figyelemre szeretetre vágynék- hogy megtaláljam az az egy két embert akivel kölcsönösen érdekeljük egymást.



hm..bár igazán arra vágytam mindig is h lesz egy olyan ember aki hisz bennem mindennél jobban -akire fel tudok nézni ,és aki bizalmammal nem él vissza ..


ezek jutottak eszembe ..


még egyszer kösz a kérdést -tényleg jól esett .

2011. júl. 22. 23:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi volt a gond a pszichológussal?

Itt csak ő tudna segíteni, no meg saját magad. Mondjuk nem tudunk rólad túl sokat, miért érzed ennyire életképtelennek magad, milyen körülmények között élsz stb. Max. az látszik, hogy túl sok ideig nem tart az "akarásod".

"akartam változtatni,csinálni sosem lettem boldogabb.sosem szerettek jobban ,sosem figyeltek jobban" Azért fontos lenne tudni, hogy mivel próbáltad elérni mások figyelmét, szeretetét.. remélem nem az öngyilkossági kísérlettel.

2011. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az a két dolog? Amúgy arra ne várj,hogy valaki higgyen benned,bár tudom,azért jó hogyha valaki melleted áll,de elsősorban magadban higgy, és ha nincs melletted épp senki,akkor gondolj arra,(és ez így van)hogy ez egy átmeneti állapot. Amúgy fiú vagy vagy lány, és hány éves?
2011. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És privát üzenetet is írhatsz,ha gondolod!
2011. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kisebbrendűségi érzés. Másokhoz hasonlítgatod magad és mindig te vesztesz. Semmibe nem kezdesz bele, mert úgysem sikerülne. Az ilyen emberek társaságnak sem túl vonzóak, mert folyton nyafognak és ez egy idő után irritálóvá válik. A hasonló emberek meg mind erősebbek után vágyakoznak, ahogy te is. A pszichológus azért nem segített, mert nem csinált meg helyetted semmit. Ha nem hagysz fel az önsajnálattal, nem is élsz majd olyan sokáig, de a hátralévő éveid mind ugyanígy telnek. Ez mind annyira lehangoló. Mi lenne, ha esetleg kezdenél valamit az életeddel és nem csak másokra várnál.

Egyébként én is valami hasonlóval indultam, csak önképzéssel kicsit feljebb küzdöttem magam. Ha hajlandó vagy követni és javítani a dolgaidon néhány hasznos tanáccsal, dobj privit.

2011. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!